Манчестер Сіті із Зінченком у складі розгромив суперника у англійській Прем'єр-лізі - відео

23 червня 2020, 00:00

Манчестер Сіті розгромив Бернлі з рахунком 5:0 у матчі 30 туру англійської Прем'єр-ліги.

Манчестер Сіті зробив серйозну заявку на перемогу ще у першому таймі, забивши три голи. У другій 45-хвилинці господарі продовжили домінувати та ще двічі вразили ворота Бернлі. По дублю на свої рахунки записали Ріяд Марез та Філ Фоден, ще один гол забив Давід Сільва. Українець Олександр Зінченко вийшов на матч у стартовому складі та відіграв увесь матч

Манчестер Сіті закріпився на другому місці, відстаючи від Ліверпуля на 20 очок та випереджаючи Лестер на дев’ять балів.

Манчестер Сіті — Бернлі 5:0
Голи: Фоден, 22, 63, Марез, 43, 45+3 (пен.), Сільва, 51

flashscore.ua

Напередодні Ліверпуль розійшовся миром у мерсисайдському дербі з Евертоном (0:0), а Челсі здобув вольову перемогу над Астон Віллою (2:1).