Манчестер Сіті вдруге обіграв Боруссію Менхенгладбах і вийшов у чвертьфінал Ліги чемпіонів — відео

16 березня 2021, 23:50

Манчестер Сіті переміг Боруссію Менхенгладбах з рахунком 2:0 у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів та вийшов у наступний раунд турніру.

Англійський клуб відкрив рахунок уже на 12-й хвилині, коли Кевін Де Брюйне красивим ударом з-за меж штрафного поцілив у дальній кут.

Минуло ще шість хвилин, як «містяни» подвоїли перевагу — Філ Фоден вивів на ударну Позицію Ілкая Гюндогана, якйи з близької відстані відправив мяч у сітку.

Українcький захисник «містян» Олександр Зінченко з’явився на полі на 63-й хвилині, вийшовши замість Жоау Канселу.

Таким чином, Манчестер Сіті вийшов у чвертьфінал Ліги чемпіонів де склав компанію Реалу, Ліверпулю, Порту, ПСЖ та Боруссії Дортмунд.

Манчестер Сіті — Боруссія Менхенгладбах 2:0 (перший матч — 2:0)
Голи: Де Брюйне, 12, Гюндоган, 18

Огляд матчу

У паралельному матчі дня Реал переміг Аталанту з рахунком 3:1 та став шостим чвертьфіналістом Ліги чемпіонів.