Команда Зінченка висунула претензії до роботи наставника Манчестер Сіті - ЗМІ

4 лютого 2020, 12:12

Гравці Манчестер Сіті висловили невдоволення ротацією, яку використовує головний тренер команди Хосеп Гвардіола, повідомляє Daily Mail.

Згідно з інформацією джерела, після матчу 25-го туру чемпіонату Англії з Тоттенхемом у роздягальні «городян» відбулася розмова між футболістами і наставником.

Під час бесіди гравцями були висловлені претензії на адресу 49-річного тренера. Зокрема, йому в докір поставили експерименти з частою ротацією складу і зміною тактики.

Розмова тривала приблизно 45 хвилин. Через це Гвардіола майже на годину спізнився на традиційну пресконференцію після матчу.

Зазначається, що подібна розмова у наставника Манчестер Сіті з підопічними відбулася минулого сезону після поразки Ньюкаслу. Після цього команда здобула 14 перемог поспіль і виграла чемпіонат Англії.

Нагадаємо, матч з Тоттенхемом завершився поразкою Манчестер Сіті з рахунком 2:0. Український захисник «городян» Олександр Зінченко був вилучений на 60-й хвилині зустрічі.

За матч зі «шпорами» наш співвітчизник отримав найгіршу оцінку серед гравців своєї команди.

Редактор: Євген Нещерет