Манчестер Сіті і Арсенал впевнено вийшли у півфінал Кубка Англії

11 березня 2017, 21:39
Манчестер Сіті і Арсенал стали першими півфіналістами Кубка Англії, обігравши Мідлсбро і Лінкольн Сіті відповідно

Манчестер Сіті в матчі на Ріверсайді відкрив рахунок вже на третій хвилині, коли Давід Сілва забив з передачі Пабло Сабалети. Цифри на табло були подвоєні "городянами" вже у другому таймі зусиллями Серхіо Агуеро.

Відзначимо, що Манчестер Сіті вийшов у півфінал Кубка Англії вперше за чотири роки.

Мідлсбро - Манчестер Сіті 0:2

Голи: Сілва, 3, Агуеро, 67

Мідлсбро: Гузан — Фабіо, Гібсон, Еспіноса (Фрай, 50), Барраган — де Роон, Клейтон, Лидбіттер (Рамірес, 66) — Траоре, Гестед, Стуані

Манчестер Сіті: Браво — Сабалета, Отаменді, Стоунз, Кліші — Турі (Фернандо,86), Стерлінг, Сане (Ноліто, 70), Сілва, де Брейне - Агуеро (Іхеаначо, 90)

Попередження: Барраган, 17, Грант, 45, де Рон, 83

Арсенал здобув ще більш переконливу перемогу над представником третього англійського дивізіону Лінкольн Сіті, відправивши у його ворота п'ять м'ячів. Примітно, що всі вони виявилися на рахунку різних футболістів. Голи у цьому поєдинку в актив записали Уолкотт, Жиру, Санчес і Ремзі, ще один м'яч Уотерфолл забив у свої ворота.

Арсенал - Лінкольн Сіті 5:0

Голи: Уолкотт 45, Жиру 53, Уотерфол 58 (у свої ворота), Санчес 72, Ремзі 75

Ще два півфіналісти Кубка Англії визначаться 12 і 13 березня, коли між собою зіграють Тоттенхем і Міллуол, а також Манчестер Юнайтед і Челсі.

Зазначимо, що на цьому тижні Арсенал вилетів з Ліги чемпіонів, програвши у двоматчевому протистоянні 1/8 фіналу турніру Баварії з загальним рахунком 2:10.