Манчестер Сіті і Челсі сенсаційно програли, МЮ виграв після відставки Моуріньо - відео. Результати матчів чемпіонату Англії

22 грудня 2018, 22:33

Відбулися дев'ять матчів 18-го туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ).

Чинний чемпіон Англії Манчестер Сіті сенсаційно програв на своєму полі команді з нижньої половини таблиці Кристал Пелас із рахунком 2:3.

Господарі вийшли вперед на 28-й хвилині завдяки точному удару Ілкая Гюндогана. Але за менш, ніж третину години ігрового часу гостям вдалося забити відразу три м'ячі - відзначилися Джеффрі Шлупп, Андрос Таунсенд і Лука Мілівоєвіч.

Все, що вдалося манкуніанцям - скоротити відставання в рахунку, коли свій гол провів Кевін де Брейне. Після поразки конкурента лідируючий Ліверпуль відірвався на чотири очки.

Манчестер Сіті - Кристал Пелас 2:3
Голи: Гюндоган, 28, Де Брейне, 85 - Шлупп, 33, Таунсенд, 36, Мілівоєвіч, 52 (з пенальті)

Несподіваної поразки з рахунком 0:1 вдома зазнав і четвертий наразі клуб Англії Челсі. У домашніх стінах лондонський колектив приймав Лестер і пропустив єдиний гол на 51-й хвилині від Джеймі Варді.

Челсі - Лестер 0:1
Гол: Варді, 51

Після невдачі Челсі його наздогнав конкурент Арсенал, який на своєму полі розгромив Бернлі з результатом 3:1. Дублем відзначився П'єр-Емерік Обамеянг і з 11 м'ячами став лідером бомбардирських перегонів АПЛ. Ще один гол у "Канонірів" провів Алекс Івобі.

Арсенал - Бернлі 3:1
Голи: Обамеянг, 14, 48, Івобі, 90+1 - Барнс, 63

У своєму першому поєдинку після звільнення Жозе Моуріньо з поста менеджера команди перемогу здобув Манчестер Юнайтед. Під керівництвом Оле-Гуннара Солск'яєра команда в гостях не залишила шансів Кардіффу з рахунком 5:1: два м'ячі у манкуніанців забив Джессі Лінгард.

Кардіфф - Манчестер Юнайтед 1:5
Голи: Камараса, 38 (з пенальті) - Рашфорд, 3, Еррера, 29, Марсьяль, 41, Лінгард, 57 (з пенальті), 90

Таблиця сайту Myscore.com.ua

У стартовому матчі 18-го туру англійської Прем'єр-ліги Ліверпуль переміг на виїзді Вулверхемптон з рахунком 2:0 і відірвався від свого найближчого переслідувача Манчестер Сіті на чотири очки.