Манчестер Сіті та Ліверпуль скористалися осічкою Челсі і вирвалися в лідери. Результати чемпіонату Англії - відео

20 жовтня 2018, 21:42

У суботу, 20 жовтня, відбулися вісім матчів дев'ятого туру чемпіонату Англії з футболу.

У центральному матчі ігрового дня Челсі і Манчестер Юнайтед розійшлися миром. Перший тайм залишився за лондонцями завдяки голу Антоніо Рюдигера, але після перерви Антоні Марсьяль за 18 хвилин оформив дубль і вивів манкуніанців вперед.

Все йшло до першої в сезоні поразки Челсі, але вже в компенсований час нічию для команди Мауріціо Саррі врятував гол Росса Барклі.

Челсі - Манчестер Юнайтед 2:2
Голи: Рюдігер, 21, Барклі, 90+6 - Марсьяль, 55, 73.

Челсі: Кепа - Аспілікуета, Рюдігер, Луїс, Алонсо - Канте, Жоржиньо, Ковачич (Барклі, 69) - Вілліан (Педро, 73), Мората (Жиру, 79), Азар.

Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Янг, Ліндельоф, Смоллінг, Шоу - Матіч, Погба - Решфорд (Санчес, 85), Мата (Еррера, 75), Марсьяль (Перейра, 84) - Лукаку.

Попередження: Рюдігер, Азар - Матіч, Янг, Мата, Санчес, Перейра.

Огляд матчу

Осічкою Челсі скористалися Манчестер Сіті та Ліверпуль, які в звітному турі здобули перемоги. "Городяни" на своєму полі розгромили Бернлі з рахунком 5:0, чотири голи організувавши в другому таймі, а Ліверпуль здобув важку виїзну перемогу над Хаддерсфілдом завдяки голу Мохамеда Салаха.

Наразі Манчестер Сіті і Ліверпуль мають в своєму активі по 23 очки і очолюють турнірну таблицю чемпіонату Англії.

Манчестер Сіті - Бернлі 5:0
Голи: Агуеро, 17, Б. Сілва, 54, Фернандіньо, 56, Марез, 83, Сане, 90.

Манчестер Сіті: Едерсон - Стоунз, Компані, Ляпорт - Б. Сілва (Де Брюйне, 58), Фернандіньо, Д. Сільва (Фоден, 75), Менді - Марез, Агуеро (Жезус, 66), Сане.

Бернлі: Харт - Лоутон, Тарковскі, Мі, Тейлор - Гудмундссон, Корк, Дефур (Барнс, 75), Леннон (Вествуд, 69) - Хендрік, Воукс (Вуд, 69).

Попередження: Компані, Сане - Корк, Хендрік.

Хаддерсфілд - Ліверпуль 0:1
Голи: Салах, 24.

Хаддерсфілд: Лесслі - Шиндлер, Занка, Леве - Хадерджонаж (Мбенза, 70), Біллінг (Муньє, 70), Хогг (Діахабі, 90+2), Муй, Дурм - Прітчард - Депуатр.

Ліверпуль: Аліссон - Гомес, Ловрен, Ван Дейк, Робертсон - Мілнер (Фірміно, 77), Хендерсон (Вейналдум, 46), Лаллана (Фабіньо, 69) - Салах, Старрідж, Шакірі.

Попередження: Лаллана, Старрідж.

Гол Салаха

Вест Хем українця Андрія Ярмоленка в звітному турі на своєму полі поступився Тоттенхему - 0:1. Єдиний м'яч у цій зустрічі на свій рахунок записав Ерік Ламела, а українець був замінений незадовго до голу через травму.

Вест Хем - Тоттенхем 0:1
Гол: Ламела, 44