Манчестер Сіті втратив шанс перемогти Ліверпуль через незабитий пенальті - відео

8 листопада 2020, 21:20

У матчі восьмого туру англійської Прем'єр-ліги Манчестер Сіті і Ліверпуль зіграли внічию 1:1.

Початок матчу залишився за гостями, яким вдалося відкрити рахунок на 13-й хвилині. За фол на Мане був призначений пенальті, який реалізував Салах.

На 31-й хвилині господарі, в запасі яких всю гру провів український півзахисник Олександр Зінченко, відновили рівновагу. Це де Брейне віддав передачу в штрафну на Жезуса, той ефектно обіграв Александера-Арнольда і пробив із близької відстані в сітку.

Наприкінці першого тайму вже манкуніанці заробили право пробивати пенальті за гру рукою, але де Брейне його не реалізував, пробивши повз ворота.

Після перерви кожна з команд могла вийти вперед, але якщо в Ліверпуля момент не реалізував Жота, то в Манчестер Сіті - Жезус.

Нічия залишила за Ліверпулем третю сходинку з відставанням в один бал (17 очок) від лідера Лестера, тоді як Манчестер Сіті з 12 пунктами і матчем в запасі займає 11 позицію.

Манчестер Сіті - Ліверпуль 1:1

Голи: Жезус, 31 — Салах, 13 (з пенальті)

Напередодні Манчестер Юнайтед переміг у гостях Евертон 3:1, а Челсі розгромив вдома Шеффілд Юнайтед — 4:1.