Манчестер Сіті та МЮ повернулися на переможний шлях. Результати матчів англійської Прем'єр-ліги

3 січня 2018, 02:17

Відбулась низка поєдинків 22-го туру чемпіонату Англії з футболу

Манчестер Юнайтед перервав свою серію без перемог у всіх турнірах на позначці чотирьох ігор після успішного візиту до Евертону. Завдяки голами від Антоні Марсьяля та Джессі Лінгарда манкуніанці виграли 2:0 та повернулися на друге місце.

Лідер першості, Манчестер Сіті, впевнено впорався на своєму полі з Уотфордом після того, як його переможна серія в минулому турі перервалася на позначці в 18 матчів. М'ячі забили Рахім Стерлінг, Крістіан Кабаселе (у свої ворота), а також Серхіо Агуеро - 3:1. Тепер відрив "городян" від сусідів по місту становить 15 очок.

Серед інших поєдинків виділяються виїзні успіхи Ліверпуля проти Бьорнлі, де переможний гол на 90+4-й хвилині провів захисник гостей Рагнар Клаван, а також -Тоттенхема над Суонсі.

Турнірна таблиця:

Раніше в поєдинку проти Пелас (0:0) Манчестер Сіті перервав свою рекордну переможну серію в Прем'єр-лізі на позначці в 18 матчів.