Манчестер Сіті із Зінченком переміг у меншості Шальке без Коноплянки - відео

21 лютого 2019, 00:36

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Манчестер Сіті переграв на виїзді Шальке з результатом 3:2, незважаючи на те, що грав у меншості за рахунку 1:2.

Гості, в стартовому складі яких був відсутній український захисник Олександр Зінченко, забили на 18-й хвилині, коли Серхіо Агуеро скористався передачею Давіда Сільви.

На 37-му оберті секундної стрілки Набіль Бенталєб реалізував пенальті за гру рукою Ніколаса Отаменді, а в самому кінці першого тайму зробив це ж знову - правила порушив Фернандіньо.

На 68-й хвилині господарі, в заявці яких через хворобу не було українського півзахисника Євгена Коноплянки, отримали чисельну перевагу після вилучення Отаменді за друге попередження.

Серія замін, включаючи вихід Зінченка на поле, дозволила Сіті перегрупуватися і не тільки зрівняти рахунок, а й вирвати перемогу в самій кінцівці основного часу завдяки голам від Лероя Сане та Рахіма Стерлінга.

Матч-відповідь пройдет 12 березня в Манчестері.

Шальке - Манчестер Сіті 2:3

Голи: Бенталєб, 38 (з пенальті), 45 (з пенальті) - Агуеро, 18, Сане, 85, Стерлінг, 90

Шальке: Ферманн - Каліджурі, С. Сане, Настасіч, Брума, Очіпка - Сердар, Бенталєб - Ут (Аріта, 88), Маккенні (Скрібскі, 77), Менділь (Бюргшталлер, 65)

Манчестер Сіті: Едерсон - Вокер, Отаменді, Лапорт - Бернарду Сілва, де Брейне (Зінченко, 87), Фернандіньо, Гюндоган, Давід Сільва (Компані, 70) - Агуеро (Л. Сане, 78), Стерлінг

Попереджені: Ут, Сані, Бюргшталлер - Отаменді, Фернандіньо, Едерсон

Вилучений: Отаменді, 68 (друга жовта картка)