Манчестер Сіті із Зінченком став лідером, МЮ - четвертим - відео. Результати чемпіонату Англії

2 березня 2019, 21:18

В англійській Прем'єр-лізі (АПЛ) відбулося кілька матчів 29-го туру.

Манчестер Сіті з рахунком 1:0 переграв на виїзді Борнмут і вийшов на перше місце, поки лідер Ліверпуль чекає на свій поєдинок наступного дня.

Перемогу гостям приніс Ріяд Марез на 55-й хвилині, а в складі манкуніанців весь матч провів український півзахисник Олександр Зінченко.

У центральному матчі туру Тоттенхем приймав Арсенал в північнолондонському дербі. "Каноніри" вийшли вперед на 11-й хвилині після голу Аарона Ремсі та могли пропустити ще до перерви, але в ефектному подвійному сейві їх врятував воротар Бернд Лено.

Господарі все-таки зуміли відновити рівновагу на 74-й хвилині після удару Харрі Кейна зі спірного пенальті. Проте, гості мали шанс вирвати перемогу завдяки ще одному спірному 11-метровому, але П'єр-Емерік Обамеянг його не реалізував - 1:1.

Відео голів та огляд матчу Тоттенхем - Арсенал

Осічкою Арсеналу скористався Манчестер Юнайтед, який ледь здолав Саутгемптон. "Святі" вели 1:0, а потім зрівняли рахунок, програючи 1:2, проте точний постріл Ромелу Лукаку за два оберти секундної стрілки до кінця матчу приніс три очки "Дияволам" - 3:2.

MyScore.com.ua

У попередньому турі Ліверпуль переграв Вотфорд 5:0, а Манчестер Сіті - Вест Хем із рахунком 1:0.