Манчестер Сіті із Зінченком в складі переміг в першому півфіналі Кубка англійської ліги

9 січня 2018, 23:49

Манчестер Сіті обіграв Брістоль Сіті в першому півфіналі Кубка англійської ліги з рахунком 2:1.

Пропустивши з пенальті в першому таймі від Боббі Ріда, "Городяни" вирвали перемогу у другій половині зустрічі завдяки забитим м'ячам Кевіна Де Брейне і Серхіо Агуеро.

Український півзахисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко в цьому матчі вийшов у стартовому складі і був замінений на 79-й хвилині за рахунку 1:1.

Матч-відповідь між цими суперниками відбудеться на полі Брістоль Сіті 23 січня.

Манчестер Сіті - Брістоль Сіті 2:1
Голи: Де Брейне, 55, Агуеро, 90+2 - Рід, 44 (з пенальті)

Манчестер Сіті: Браво - Данило, Стоунз, Мангаля, Зінченко (Уокер, 79) - Де Брейне, Гюндоган, Туре (Агуеро, 70) - Стерлінг, Б. Сілва, Сане

Брістоль Сіті: Філдінг - Райт, Флінт, Бейкер, Магнуссон (Уолш, 73) - Браунхілл, Пек, Сміт, Брайан - Патерсон - Рід

Попередження: Флінт, Сміт, Брайан

Нагадаємо, в останньому турі чемпіонату Англії Манчестер Сіті на своєму полі обіграв Уотфорд.