Манчестер Сіті сенсаційно вилетів з Ліги чемпіонів

15 серпня 2020, 23:52

Манчестер Сіті несподівано поступився Ліону 1:3 у чвертьфіналі Ліги чемпіонів та покинув турнір.

Ліон відкрив рахунок на 24-й хвилині, коли Корне підхопив м’яч після підкату суперника та відправив його у ближній кут воріт.

Манчестер Сіті вдалося відігратися лише на 69-й хвилині - Стерлінг прострілив на Де Брюйне, а бельгієць ударом в один дотик пробив точно в ціль. Однак уже через 10 хвилин Ліон знову вийшов уперед. Дембеле уникнув офсайду, вийшов віч-на-віч та переграв голкіпера.

Після цього «містяни» могли зрівняти рахунок, але Стерлінг змарнував стовідсотковий момент, не влучивши після прострілу у порожні ворота. Натомість Ліон свій момент використав та поставив крапку в матчі. На 87- хвилині Едерсон парирував удар Ауара, але з добиванням Дембеле не впорався.

Манчестер Сіті - Ліон 1:3
Голи: Де Брюйне, 69 — Корне, 24, Дембеле, 79, 87

У півфіналі Ліон зіграє проти Баварія, яка у чвертьфіналі розгромила Барселону 8:2.