Англійська Прем'єр-ліга. Манчестер Сіті з Зінченком поступився МЮ, Ліверпуль програв удома вшосте поспіль — відео

8 березня 2021, 00:07

Ліверпуль та Манчестер Сіті програли у 27 турі англійської Прем'єр-ліги.

У центральному матчі туру Манчестер Сіті у дербі програв Манчестер Юнайтед з рахунком 0:2 та перервав переможну серію у чемпіонаті, яка тривала 15 матчів поспіль.

Гості відкрили рахунок уже на 2-й хвилині, коли Бруну Фернандеш реалізував пенальті. У другому таймі перевагу «червоних дияволів» влучним ударом в кут воріт подвоїв Шоу.

Манчестер Сіті намагався врятувати матч, однак захист підопічних Сульшера діяв злагоджено, не давши супернику забити жодного гола.

Попри поразку «містяни» впевнено лідирують в АПЛ з відривом у 11 очок.

Ліверпуль продовжує шокувати вболівальників. Цього разу мерсисайдський клуб програв Фулхему 0:1, зазнавши шостої домашньої поразки у чемпіонаті поспіль.

Ліверпуль не може перемогти на рідній арені вже вісім матчів поспіль. Окрім шести поразок, мерсисайдці двічі зіграли на Енфілді внічию.