Манчестер Сіті програв Манчестер Юнайтед, але вийшов у фінал Кубка англійської ліги — відео

29 січня 2020, 23:52

Манчестер Сіті на власному полі поступився Манчестер Юнайтед з рахунком 0:1, але за підсумками двох матчів зумів вийти у фінал Кубка англійської ліги.

Манчестер Юнайтед відкрив рахунок на 35-й хвилині. Після розіграшу штрафного м’яч опинився у Матіча, який ударом в один дотик відкрив рахунок у матчі. Уже через сім хвилин Стерлінг відправив м’яч у сітку воріт «червоних дияволів», але арбітр зафіксував у нападника офсайд.

У другому таймі м’яч вдруге затріпотів у воротах гостей, але арбітр знову зафіксував офсайд, цього разу — в Агуеро. На 76-й хвилині Матіч підвів Манчестер Юнайтед, залишивши команду в меншості, що ускладнило ситуацію для команди Сульшера.

У підсумку матч завершився мінімальною перемогою «червоних дияволів», яка не дозволила їм вийти у фінал турніру, оскільки у першому поєдинку між цими командами Манчестер Сіті переміг з рахунком 3:1.

Манчестер Сіті - Манчестер Юнайтед 0:1 (перший матч 3:1)
Гол: Матіч, 35
Вилучення: Матіч, 76 (друге попередження)

Напередодні Астон Вілла обіграла Лестер 2:1 у другому півфінальному матчі Кубка англійської ліги та стала першим фіналістом турніру.