Манчестер Сіті не залишив шансів Арсеналу і зміцнив лідерство. Результати матчів чемпіонату Англії

5 листопада 2017, 21:11
У неділю, 5 листопада, чотирма матчами завершився 11-й тур чемпіонату Англії з футболу

Програму дня прикрасили відразу дві яскраві вивіски: Манчестер Сіті - Арсенал і Челсі - Манчестер Юнайтед. В обох зустрічах перемогли господарі, причому "Городяни" зробили це досить легко, відправивши у ворота "канонірів" три м'ячі. Арсенал зумів відзначитися у другому таймі, коли програвав вже з рахунком 0:2.

Манчестер Сіті продовжує впевнено лідирувати в турнірній таблиці Прем'єр-ліги, випереджаючи найближчого переслідувача вже на вісім очок. Арсенал бореться за першу четвірку.

Манчестер Сіті - Арсенал 3:1

Голи: Де Брейне, 19, Агуеро, 50, Габріель Жезус, 74 - Ляказетт, 65

Манчестер Сіті: Едерсон - Уокер, Стоунз, Отаменді, Делф - Фернандіньо - Де Брейне, Д. Сілва - Стерлінг (Гюндоган, 78), Агуеро (Габріель Жезус, 62), Сане (Б. Сілва, 87)

Арсенал: Чех - Бельєрін, Косельні, Монреаль, Колашинац - Коклен (Ляказетт, 56), Джака (Жиру, 78) - Ремсі, Озіл, Івобі (Уїлшир, 78) - Санчес

Попередження: Отаменді - Монреаль, Ляказетт, Косельні, Джака, Санчес, Озіл

Челсі виграв складний матч проти прямого конкурента на вершині таблиці - Манчестер Юнайтед. Єдиний м'яч у цій зустрічі був забитий у другому таймі - Альваро Мората відзначився після передачі Сесара Аспілікуети.

Челсі на даний момент займає четверте місце в таблиці, відстаючи від Манчестер Юнайтед, який йде другим, всього на одне очко.

Челсі - Манчестер Юнайтед 1:0

Гол: Мората, 55

Челсі: Куртуа - Аспілікуета, Крістенсен, Кехілл - Дзаппакоста (Рюдігер, 66), Канте, Бакайоко, Алонсо - Фабрегас (Дрінкуотер, 79), Азар (Вілліан, 87) - Мората

Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Джонс (Феллаїні, 63), Байї, Смоллінг - Валенсія, Матіч, Еррера, Янг (Лінгард, 78) - Мхітарян (Марсьяль, 62), Решфорд, Лукаку

Попередження: Бакайоко - Джонс, Феллаїні, Еррера

Результати інших матчів 11-го туру англійської Прем'єр-ліги:

Тоттенхем - Кристал Пелас 1:0

Гол: Сон Хин Мін, 64

Евертон - Уотфорд 3:2

Голи: Ніассе, 67, Калверт-Льюін, 74, Бейнс, 90+1 (з пенальті) - Річарлісон, 46, Кабаселе, 64

Турнірне становище

Таблиця офіційного сайту УЄФА

.png_197
.png_197 Фото:

Нагадаємо, напередодні в чемпіонаті Англії Ліверпуль завдяки дублю Мохаммеда Салаха на виїзді розгромив Вест Хем.