Манчестер Сіті обіграв Ліверпуль і скоротив відставання в чемпіонській гонці АПЛ - відео

4 січня 2019, 00:29

У 21-му турі англійської Прем'єр-ліги Манчестер Сіті переміг лідируючий Ліверпуль з рахунком 2:1 і скоротив відставання від нього до чотирьох очок.

Гості могли вийти вперед на 18-й хвилині, коли після удару Садіо Мане м'яч влучив у стійку, після чого в результаті неузгодженості між захисником і воротарем господарів снаряд відскочив в порожню рамку, проте Джон Стоунз не дозволив йому повністю перетнути лінію воріт своєї команди.

Розплата прийшла на 41-му обороті секундної стрілки. Це Серхіо Агуеро з лівого кута воротарського пробив з льоту під поперечину.

Ліверпуль міг відновити рівновагу на 63-й хвилині після чергової помилки голкіпера Сіті Едерсона, але зумів це зробити через ще одну хвилину. Роберто Фірміно скористався скидкою Ендрю Робертсона й пробив у порожні ворота.

І все ж, манкуніанці знову повели в рахунку, коли відзначитися вдалося Лерою Сане ударом від правої стійки. В останні хвилини ближче до того, що забити були скоріше господарі, ніж гості, але не використали мінімум два вірних момента.

Перемога дозволила Сіті повернутися на друге місце й скоротити відставання від лідируючого Ліверпуля, який зазнав першої поразки в АПЛ цього сезону, до чотирьох очок.

Манчестер Сіті - Ліверпуль 2:1
Голи: Агуеро, 41, Сане, 72 - Фірміно, 64

Манчестер Сіті: Едерсон - Даніло, Компані (Отаменді, 88), Стоунз, Лапорт (Вокер, 86) - Б. Сілва, Фернандіньо, Д. Сільва (Гюндоган, 65) - Сане, Агуеро, Стерлінг

Ліверпуль: Аліссон - Александер-Арнольд, Ловрен, ван Дейк, Робертсон - Вейналдум (Старрідж, 86), Хендерсон - Мілнер (Фабіньо, 57), Фірміно, Мане (Шакірі, 77) - Салах

Попереджені: Компані, Лапорт, Б. Сілва - Ловрен, Вейналдум

Голи та огляд матчу Ман Сіті - Ліверпуль

Турнірна таблиця:

Таблиця сайту Myscore.com.ua

Днем раніше на другому місці був Тоттенхем, який розгромив на виїзді Кардіфф з результатом 3:0.