Манчестер Сіті оновив рекорд Прем'єр-ліги за кількістю перемог поспіль. Результати матчів чемпіонату Англії

16 грудня 2017, 21:31
У суботу, 16 грудня, сімома матчами стартував 18-й тур чемпіонату Англії з футболу

Манчестер Сіті продовжує не помічати своїх конкурентів в Прем'єр-лізі. У звітному турі "Городяни" на своєму полі не залишили шансів Тоттенхему. Рахунок в матчі було відкрито вже на 14-й хвилині - Ілкай Гюндоган вколотив м'яч у сітку після подачі кутового.

Мінімальна перевага Сіті протрималася до 70-ї хвилини, коли Кевін Де Брейне її подвоїв ударом під поперечину. Через п'ять хвилин Габріел Жезус міг доводити рахунок до розгромного, але не реалізував пенальті. Однак це не завадило команді Хосепа Гвардіоли все ж довести перевагу до великої. Наприкінці зустрічі Рахім Стерлінг відзначився дублем, а остаточні цифри на табло в матчі встановив Крістіан Еріксен, відзначившись голом престижу - 4:1.

Для Манчестер Сіті ця перемога стала 17-ю в 18-ти матчах цього сезону в чемпіонаті. Більш того, "Городяни" виграли вже 16-й матч поспіль у Прем'єр-лізі та продовжують оновлювати свій же рекорд.

Манчестер Сіті - Тоттенхем 4:1

Голи: Гюндоган, 14, Де Брейне, 70, Стерлінг, 80, 90 - Еріксен, 90+3

Манчестер Сіті: Едерсон - Делф, Мангаля, Отаменді, Уокер - Гюндоган (Фоден, 83), Фернандіньо, Де Брейне - Сане (Б.Сілва, 85), Агуеро (Жезус, 58), Стерлінг

Тоттенхем: Льоріс - Роуз (Девіс, 89), Вертонген, Дайєр, Тріпп'єр - Уінкс, Дембеле - Сон (Ламела, 76), Аллі (Сіссоко, 84), Еріксен - Кейн

Попередження: Отаменді, Делф - Кейн, Дембеле, Аллі, Сіссоко

На 75-й хвилині Жезус не реалізував пенальті (штанга).

Челсі та Арсенал в звітному турі здобули важкі домашні перемоги. "Сині" завдяки голу Маркоса Алонсо наприкінці першого тайму здолали Саутгемптон, а Месут Озіл своїм голом у першій половині зустрічі приніс "Канонірам" перемогу над Ньюкаслом.

.png_206 Фото:

Нагадаємо, в минулому турі Прем'єр-ліги Манчестер Сіті не залишив шансів Суонсі, перемігши з рахунком 4:0. У цій грі в чемпіонаті Англії дебютував півзахисник збірної України Олександр Зінченко.