Манчестер Сіті відібрав у Ліверпуля лідерство за тур до кінця англійської Прем'єр-ліги - відео

7 травня 2019, 00:29

Манчестер Сіті переграв на своєму полі Лестер у передостанньому, 37-му турі англійської Прем'єр-ліги і повернувся на перше місце, випереджаючи Ліверпуль на один бал.

На початку гри команди обмінялися моментами для взяття воріт, але ані Рікарду Перейра у гостей, ані Філ Фоден у господарів свої моменти не використали.

У час, що залишився до перерви манкуніанці створили ще ряд шансів, щоб пробити Лестер, проте після ударів Ілкая Гюндогана і Серхіо Агуеро його рятували самовіддана гра захисників і воротаря Каспера Шмайхеля.

У другому таймі Сіті продовжив нагнітати обстановку біля володінь суперника, і на цей раз свої моменти змарнували Рахім Стерлінг і ті ж Гюндоган і Агуеро.

Вирішальним виявився епізод на 70-й хвилині, коли капітан господарів, захисник Венсан Компані зважився на дальній удар, а м'яч потрапив точно в правий верхній кут. Лестер ще міг відігратися, але Келечі Іхеаначо не зумів влучити у ворота колишнього клубу.

Відео голу і огляд матчу Манчестер Сіті - Лестер

Манчестер сіті   - Лестер 1:0
Гол: Компані, 70

Півзахисник збірної України Олександр Зінченко провів весь матч за Сіті на звичній в клубі позиції зліва в обороні.

MyScore.com.ua

У цьому ж турі Ліверпуль на останніх хвилинах вирвав перемогу над Ньюкаслом 3:2, а Челсі забезпечив собі путівку в Лігу чемпіонів, шансів на яку, в свою чергу, позбувся Манчестер Юнайтед.