Манчестер Сіті перед матчем з Шахтарем розгромив аутсайдера. Результати матчів чемпіонату Англії

23 вересня 2017, 22:28
У суботу, 23 вересня, відбулися вісім матчів чемпіонату Англії з футболу

Манчестер Сіті перед матчем з Шахтарем у Лізі чемпіонів розгромив аутсайдера Прем'єр-ліги Крістал Пелас. Гості тримали свої ворота "сухими" до 44-ї хвилини, а потім пропустили від Лероя Сане. У другому таймі "Городяни" відправили ще чотири м'ячі у ворота суперника, дублем відзначився Рахім Стерлінг.

Манчестер Сіті продовжує лідирувати в турнірній таблиці Прем'єр-ліги, випереджаючи за різницею забитих і пропущених м'ячів Манчестер Юнайтед.

Манчестер Сіті - Кристал Пелас 5:0

Голи: Сане, 44, Стерлінг, 51, 59, Агуеро, 79, Делф, 89.

Манчестер Сіті: Едерсон - Уокер, Стоунз (Делф, 72), Отаменді, Менді (Данило, 29) - Фернандіньо - Сільва, Де Брюйне - Стерлінг (Б. Сілва, 61), Агуеро, Сане

Кристал Пелас: Хеннессі - Менса, Данн, Сахо, ван Аанхолт - Мілівоєвіч, Кабай (Панчон, 57) - Таунсенд, Лофтус-Чік, Шлупп - Бентеке (Сако, 62).

Попередження: Менді, Данило, Сане - Шлупп.

Інші лідери чемпіонату Англії в звітному турі також здобули перемоги. Манчестер Юнайтед на виїзді з мінімальним рахунком обіграв Саутгемптон, Челсі розгромив Сток Сіті, а Тоттенхем і Ліверпуль в результативних поєдинках "перестріляли" Вест Хем і Лестер відповідно.

Саутгемптон - Манчестер Юнайтед 0:1

Голи: Лукаку, 20

Саутгемптон: Форстер - Седрік (Уорд-Праус, 83), Йосіда, Худт, Бертранд - Лемін, Ромеу - Редмонд, Тадіч, Девіс (Габбьядіні, 73) - Лонг (Остін, 83)

Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Валенсія, Байї, Джонс, Янг - Матіч, Феллаїні - Мата (Еррера, 62), Мхітарян (Смоллінг, 75), Решфорд - Лукаку

Попередження: Лонг - Янг, Валенсія, Лукаку, Матіч

Лестер - Ліверпуль 2: 3

Голи: Окадзакі, 45 + 3, Варди, 69 - Салах, 15, Коутіньйо, 23, Хендерсон, 68.

Лестер: Шмайхель - Сімпсон, Морган, Магуайр, Чілвелл - Марез, Ндіді, Кінг, Олбрайтон - Окадзакі - Варди.

Ліверпуль: Міньоле - Гомес, Матіп, Ловрен, Морено - Джан, Хендерсон, Вейналдум - Салах, Фірміно, Коутіньйо.

Попередження: Олбрайтон, Ндіді, Варди - Матіп, Ловрен, Міньоле.

Сток Сіті - Челсі 0:4

Голи: Мората, 2, 77, 82, Педро, 30

Сток Сіті: Батленд - Діуф, Мартінс Інді (Афеллай, 76), Пітерс, Джонсон - Флетчер, Аллен - Собхі, Шакірі, Чупо-Мотінг - Хесе Родрігес (Крауч, 61)

Челсі: Куртуа - Аспілікуета, Крістенсен, Рюдігер - Мозес, Канте, Бакайоко, Алонсо (Кехілл, 59) - Вілліан (Азар, 72), Мората, Педро (Фабрегас, 68)

Попередження: Шакірі, Крауч - Алонсо, Канте

Результати інших матчів шостого туру Прем'єр-ліги:

Вест Хем - Тоттенхем 2:3

Голи: Чічаріто, 65, Куяте, 87 - Кейн, 34, 38, Еріксен, 60.

Суонсі - Уотфорд 1:2

Голи: Абрахам, 56 - Грей, 13, Рішарлісон, 90.

2_22 Фото:

Нагадаємо, напередодні Шахтар обіграв Зірку з рахунком 4:2 перед матчем проти Манчестер Сіті в Лізі чемпіонів.