Манчестер Сіті переміг Шахтар з непристойним рахунком - відео

8 листопада 2018, 00:36

Манчестер Сіті розгромив донецький Шахтар з рахунком 6:0 у четвертому турі групового етапу Ліги чемпіонів.

Манчестер Сіті одразу взяв ініціативу у свої руки і відкрив рахунок уже на 13-й хвилині матчу. Марез розхитав Ракицького, прострілив на Давіда Сільву, якого ніхто не прикривав у штрафному, і іспанець без проблем переправив м'яч у сітку.

На 24-й хвилині про себе нагадав угорський арбітр Віктор Кашшаї, який свого часу не зарахував гол збірної України у ворота Англії на Євро-2012. Цього разу угорець придумав фол на Стерлінгу з боку Матвієнка, хоча насправді форвард Сіті всього-на-всього зачепився об газон. Пенальті вдало реалізував Габріель Жезус.

У другому таймі розпочалося справжнє побоїще. На 48-й хвилині Зінченко віддав пас на Стерлінга, який прорвався до штрафного Шахтаря та точно пробив у дальній кут. На 72-й хвилині Манчестер Сіті забив четвертий м'яч у ворота донеччан. Степаненко підкосив у штрафному майданчику Давіда Сільву, заробивши пенальті, а Жезус з 11-метрової позначки знову не залишив шансів П'ятову.

На 84-й хвилині Марез уп'яте засмутив голкіпера "гірників", але навіть це ще був не кінець. На 92-й хвилині Жезус скористався помилкою Шахтаря, перехопив м'яч і технічно перекинув його через українського голкіпера - 6:0.

Манчестер Сіті - Шахтар - 6:0

Голи: Д. Сільва, 14, Жезус, 24 (пен), 72 (пен), 90+2, Стерлінг, 49, Марез, 84

Шахтар: П'ятов - Матвієнко, Кривцов, Ракицький, Ісмаїлі - Степаненко, Майкон (Алан Патрік, 78) - Болбат, Коваленко, Тайсон (Нем, 77) - Мораес (Кайоде, 63)

Манчестер Сіті: Едерсон - Уокер (Данілу, 61), Стоунз, Ляпорт, Зінченко - Д. Сільва (Гюндоган, 73), Фернандіньо (Делф, 76), Б. Сілва - Стерлінг, Жезус, Марез

Огляд першого тайму

Огляд другого тайму

У паралельном матчі групи Ліон зіграв унічию з Хофенхаймом 2:2, відправивши Шахтар на останнє місце.

У попередньому турі Ліги чемпіонів Шахтар у Харкові програв Манчестер Сіті з рахунком 0:3.