Манчестер Сіті за 20 хвилин вийшов переможцем у битві проти Монако

21 лютого 2017, 23:45
У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Манчестер Сіті на своєму полі з результативним рахунком 5:3 переміг Монако

У видовищній та швидкій грі з великою кількістю помилок в обороні господарі виявилися більш успішними.

Саме манкуніанці відкрили рахунок у матчі на 26-й хвилині. Давід Сілва передачею в один дотик відправив у штрафну Лероя Сане, той віддав впоперек воріт на вільного Рахіма Стерлінга, якому залишалося просто розстріляти порожні ворота. Але через шість обертів секундної стрілки гості відновили рівновагу.

Монако завдяки пресингу перехопив м'яч поблизу чужого штрафного, Фабіньо вирізав хорошу подачу на лінію воротарського, звідки Радамель Фалькао в акробатичному стрибку вколотив м'яч у ворота. Пройшло ще вісім хвилин, і монегаски вийшли вперед. Фернандіньо сфолив у центрі поля на жовту картку, Монако швидко розіграв стандарт, в одну передачу вивівши Кіліана Мбаппе на побачення з Кабальєро, і 18-річний форвард розстріляв верхню дев'ятку.

На початку другого тайму княжий клуб міг зробити рахунок 3:1, коли у власному штрафному порушив правила Ніколас Отаменді. Але Фалькао не реалізував пенальті, несильно низом пробивши 11-метровий удар. Розплата прийшла на 58-й хвилині. Стерлінг відібрав м'яч на своїй половині поля, протягнув його метрів за 40 і віддав його урозріз на Серхіо Агуеро. Аргентинець нехитро пробив у ближній кут, але Даніель Субашич примудрився пропустити м'яч.

І менш ніж через три оберти секундної стрілки гості відновили статус-кво. Фалькао отримав дальній пас зі своєї половини поля, на куті штрафної, "поклав" на газон фінтом Стоунза та елегантно перекинув воротаря Віллі Кабальєро.

Цей м'яч виявився останнім для Монако в цьому матчі, який при рахунку 3:2 на свою користь йому судилося програти. Спочатку після подачі Сілви від кутового Агуеро поклав корпус і щільно з правої пробив у дальній нижній кут. Потім слідом за виконанням кутового Туре скинув снаряд на Джона Стоунза, якому просто залишалося підставити ногу. Нарешті, результат 5:3 зробив Сане, коли після пасу з глибини Агуеро вийшов під кутом на ворота суперника і віддав на партнера, а вже той пробив у порожню рамку.

Матч-відповідь відбудеться у Монако 15 березня.

Манчестер Сіті - Монако 5:3
Голи: Стерлінг, 26, Агуеро, 58, 71, Стоунз, 77, Сане, 82 - Фалькао, 32, 61, Мбаппе, 40

Манчестер Сіті: Кабальєро - Фернандіньо (Сабалета, 62), Отаменді, Стоунз, Санья - Туре - де Брейне, Давид Сілва, Сане, Стерлінг (Навас, 89) - Агуеро (Фернандо, 87)

Монако: Субашич - Сідібе, Глік, Раджі, Менді - Фабіньо, Бакайоко (Дірар, 88) - Барнард Сілва (Моутіньо, 85), Лемар, Мбаппе (Жермен, 79) - Фалькао

Попереджені: Агуеро, Фернандіньо, Отаменді, Сабалета - Глик, Сідібе, Бакайоко, Фалькао, Бернардо Сілва, Фабіньо

На 50-й хвилині Фалькао не реалізував пенальті (воротар)