Манчестер Сіті продовжив переможну серію, Челсі дотиснув аутсайдера. Результати матчів чемпіонату Англії з футболу

29 листопада 2017, 23:59
У середу, 29 листопада, шістьма матчами завершився 14-й тур чемпіонату Англії з футболу

Манчестер Сіті продовжив свою переможну серію в чемпіонаті Англії вже до 12-ти матчів. У звітному турі команда Пепа Гвардіоли на своєму полі обіграла Саутгемптон. Відкрити рахунок городянам вдалося лише у другому таймі зусиллями Кевіна Де Брейне, однак за 15 хвилин до кінця основного часу Ромеу відновив паритет.

Коли здавалося, що "Городяни" вже точно втратять очки, перемогу все-таки вдалося здобути. На шостій компенсованій хвилині Де Брейне забезпечив передачею Рахіма Стерлінга, а той використав свій шанс.

2:1 - Сіті зберіг восьмиочкову перевагу над Манчестер Юнайтед у турнірній таблиці Прем'єр-ліги.

Манчестер Сіті - Саутгемптон 2:1

Голи: Де Брейне, 47, Стерлінг, 90+6 - Ромеу, 75

Манчестер Сіті: Едерсон - Делф, Отаменді, Компані, Уокер - Гюндоган (Б.Сілва, 80), Фернандіньо, Де Брейне - Жезус (Д.Сільва, 74), Агуеро, Стерлінг

Саутгемптон: Форстер - Бертран, Худт, Ван Дейк, Йосіда, Седрік (Маккуїн, 87) - Леміна, Ромеу, Хейбьєрг (Буфаль, 64) - Лонг (Остін, 83), Редмонд

Попередження: Компані - Лонг

Челсі продовжує замикати лідируючу трійку. У звітному турі команда Антоніо Конте здобула важку домашню перемогу над Суонсі. Єдиний м'яч у другому таймі забив центральний захисник Антоніо Рюдігер.

Челсі - Суонсі 1:0

Гол: Рюдігер, 55

Челсі: Куртуа - Кейхілл, Крістенсен, Рюдігер - Алонсо, Канте, Фабрегас, Цаппакоста (Мозес, 75) - Педро (Азар, 80), Вілліан (Дрінкуотер, 80) - Мората

Суонсі: Фабьянскі - Ольссон, Моусон, Ван дер Хорн, Нотон - Керолл, Меса (Макбьюрні, 66), Кі - Санчес (Фер, 46) - Айю (Раутледж, 85) - Боні

Попередження: Мората

З інших результатів відзначимо домашню впевнену перемогу Арсенала над Хаддерсфілдом, а також розгром Евертоном Вест Хема завдяки хет-трику Уейна Руні.

Борнмут - Бернлі 1:2

Голи: Кінг, 79 - Вуд, 37, Брейді, 65

Арсенал - Хаддерсфілд 5:0

Голи: Ляказетт, 3, Жиру, 68, 87, Санчес, 69, Озіл, 72

Сток Сіті - Ліверпуль 0:3

Голи: Мане, 17, Салах, 77, 83

Евертон - Вест Хем 4:0

Голи: Руні, 18, 28, 66, Вільямс, 78

Нагадаємо, напередодні Манчестер Юнайтед на виїзді здолав Уотфорд, а Лестер на своєму полі несподівано переграв Тоттенхем.