Манчестер Сіті розгромив аутсайдера та став одноосібним лідером чемпіонату Англії - відео

4 листопада 2018, 20:06

У неділю, 4 листопада, відбулися два матчі 11-го туру чемпіонату Англії з футболу.

Манчестер Сіті на своєму полі не залишив шансів Саутгемптону, здобувши розгромну перемогу з рахунком 6:1. Уже в першому таймі результат матчу був вирішений наперед, коли команда Хосепа Гвардіоли відправила у ворота суперника чотири м'ячі, хоча і пропустила один. Після перерви "Городяни" забили ще двічі і встановили остаточні цифри на табло. Героями матчу стали Рахім Стерлінг, який забив два м'ячі і зробив дві результативні передачі, і Серхіо Агуеро, на рахунку якого гол і два ассисти.

Завдяки цій перемозі Манчестер Сіті обігнав Ліверпуль в турнірній таблиці і став одноосібним лідером чемпіонату Англії.

Манчестер Сіті - Саутгемптон 6:1
Голи: Худт (в свої ворота), 6, Агуеро, 12, Сілва, 18, Стерлінг, 45, 67, Сане, 90 - Інгз (з пенальті), 30

Манчестер Сіті: Едерсон - Стоунз (Компані, 68), Менді, Уокер, Ляпорт - Сілва (Фоден, 72), Фернандіньо (Делф, 79), Стерлінг, Бернарду Сілва, Сане - Агуеро.

Саутгемптон: Маккарті - Стівенс, Бертран, Соареш, Худт - Редмонд (Ельюнуссі, 73), Уорд-Прауз (Обафемі, 73), Леміна, Хейбьєрг - Лонг, Інгз (Армстронг, 82)

Попередження: Агуеро - Уорд-Прауз

В іншому матчі ігрового дня Челсі на своєму полі обіграв Кристал Пелас з рахунком 3:1. Перший тайм залишився за "Синіми", через що вони вийшли дещо розслабленими на другу половину зустрічі і дозволили супернику зрівняти рахунок.

Проте, після виходу на поле Едена Азара Челсі забив ще двічі і набрав три очки. Дубль у цьому матчі оформив форвард команди Мауріціо Саррі Альваро Мората.

Челсі зрівнявся за набраними очками з Ліверпулем і навіть випередив мерсисайдців за додатковими показниками, вийшовши на друге місце в турнірній таблиці Прем'єр-ліги.

Челсі - Кристал Пелас 3:1
Голи: Мората, 32, 65, Педро, 70 - Таунсенд, 53

Челсі: Аррісабалага - Аспілікуета, Рюдігер, Давид Луїс, Алонсо - Канте, Жоржиньо (Фабрегас, 80), Барклі (Ковачич, 64) - Педро, Мората, Вілліан (Азар, 64)

Кристал Пелас: Хеннессі - Ван-Біссака, Томкінс, Сако, ван Аанхолт - Куяте, Мілівоєвіч, Макартур (Шлупп, 80) - Таунсенд, Заа, Майєр (Айю, 71)

Попередження: Мілівоєвіч

Нагадаємо, напередодні Ліверпуль втратив перемогу над Арсеналом у виїзному матчі, а Манчестер Юнайтед вирвав перемогу над Борнмутом.