Зінченко допоміг Манчестер Сіті розгромити суперника та зміцнити лідерство в англійській Прем'єр-лізі

10 березня 2021, 21:52

Манчестер Сіті переміг Саутгемптон з рахунком 5:2 у перенесеному матчі 33 туру англійської Прем'єр-ліги.

Манчестер Сіті відкрив рахунок уже на 15-й хвилині. У гольовій атаці взяв участь українець Олександр Зінченко, віддавши пас на Філа Фодена, а той своєю чергою асистував на Кевіна Де Брюйне, який відправив м’яч у сітку.

Після цього Джеймс Ворд-Праус зрівняв рахунок, реалізувавши пенальті, але до перерви у воротах Саутгемптона побували ще два м’ячі - відзначилися Ріяд Марез та Ілкай Гюндоган.

У другому таймі на другий гол Мареза гості відповіли влучним ударом Че Адамса, але уже через кілька хвилин Де Брюйне оформив дубль та знову зробив рахунок розгромним.

У підсумку Манчестер Сіті переміг 5:2 та лідирує в АПЛ з 14-очковим відривом.

Манчестер Сіті — Саутгемптон 5:2
Голи: Де Брюйне, 15, 59, Марез 40, 55, Гюндоган, 45+3 — Ворд-Праус, 25 (пен), Адамс, 56

flashscore.ua

Раніше Манчестер Сіті на власному полі поступився у дербі Манчестер Юнайтед з рахунком 0:2.