Манчестер Сіті сенсаційно програв, Бернлі перервав переможну серію Манчестер Юнайтед. Результати чемпіонату Англії

30 січня 2019, 00:54

Відбулись шість матчів 24 туру англійської Прем'єр-ліги.

В турі було зафіксовано одразу два несподівані результати. Манчестер Юнайтед був близький до поразки, поступаючись до 88-ї хвилини Бернлі 0:2, але до кінця матчу все-таки зумів зрівняти рахунок.

Спочатку Поль Погба ударом з пенальті скоротив розрив у рахунку, а у компенсований арбітром час Ліндельоф вдало зіграв на добиванні на дальній стійці. Манчестер Юнайтед вперше після восьми перемог поспіль не зумів перемогти під керівництвом нового наставника Оле-Гуннара Сольск'яєра.

Не менш сенсаційно закінчився матч Ньюкасл - Манчестер Сіті. "Сороки" пропустили уже на 25-ій секунді матчу - голкіпер Ньюкасла вибіг на перехоплення, але м'яч відскочив до Агуеро, який пробив у порожні ворота.

Однак такий оптимістичний початок перетворився на поразку. На 66-ій хвилині Рондон зрівняв рахунок, а за 10 хвилин до закінчення основного часу Рітчі ударом з пенальті вивів Ньюкасл уперед - 2:1.

Осічкою конкурентів скористався Арсенал, який завдяки голам Обамеянга та Ляказетта переміг Кардіфф - 2:1.

Myscore.com.ua

В минулому турі англійської Прем'єр-ліги Манчестер Юнайтед переміг Брайтон (2:1), а Челсі в лондонському дербі програв Арсеналу (0:2).