Манчестер Сіті став лідером англійської Прем'єр-ліги - відео

7 лютого 2019, 00:19

Манчестер Сіті в рамках 27-го туру англійської Прем'єр-ліги переміг на виїзді Евертон і піднявся на перше місце.

Гості з самого початку гри почали нагнітати обстановку біля чужих воріт, але домоглися свого тільки в доданий до першого тайму час. Давід Сільва виконав подачу, на яку відгукнувся Емерік Лапорт і ударом головою відправив снаряд у сітку.

Після перерви Евертон спробував відповісти супернику, але той, в цілому, контролював ситуацію на полі. В результаті повторився сценарій першого тайму.

У доданий до основного час Габріел Жезуш вибіг на побачення з воротарем господарів Джорданом Пікфордом і, нехай не відразу, але відправив кулю у ворота.

Перемога дозволила Манчестер Сіті обійти Ліверпуль і вибратися на вершину турнірної таблиці за кращою різницею забитих і пропущених м'ячів (у команд рівна кількість очок). Разом із тим, у конкурента ще є один матч в запасі.

Евертон - Манчестер Сіті 0:2

Голи: Лапорт, 45+2, Жезуш, 90+8

Голи та огляд матчу Евертон - Манчестер Сіті

Myscore.com.ua

Раніше Ліверпуль оступився в рамках 25-го туру, зігравши на виїзді внічию 1:1 проти Вест Хема Андрія Ярмоленка.