Манчестер Сіті став володарем Суперкубка Англії

5 серпня 2018, 20:00

Манчестер Сіті впевнено обіграв Челсі з рахунком 2:0 і став переможцем Суперкубка Англії.

Дублем у складі містян відзначився аргентинський форвард Кун Агуеро. Нападник відкрив рахунок уже на 13-ій хвилині, ударом з-за меж штрафного відправивши м'яч точно в кут. Подвоїв перевагу Агурео на 58-ій хвилині скориставшись пасом Бернарду Сілви.

Український гравець Манчестер Сіті Олександр Зінченко не потрапив до заявки на матч.

Манчестер Сіті виграв Суперкубок Англії вп'яте в історії.

Челсі - Манчестер Сіті 0:2

Голи: Агуеро 13, 58.

Челсі: Кабальєро - Аспілікуета, Луїс, Рюдігер, Алонсо - Фабрегас (Дрінкуотер, 60), Жоржинью, Барклі - Педро (Мозес, 79), Хадсон-Одою (Вілліан, 60), Мората (Абрахам, 69).

Манчестер Сіті: Браво - Уокер, Стоунз (Гомес, 90+5), Ляпорт (Отаменді, 87), Менді - Сілва, Фернандінью, Фоден (Діас, 75) - Марез (Жезус, 68), Сане (Гюндоган, 46), Агуеро (Компані, 80).