Англійська Прем'єр-ліга. Манчестер Сіті драматично програв Тоттенгему, Ліверпуль і Челсі скористалися осічкою лідера — відео

19 лютого, 21:55
Гаррі Кейн вирвав перемогу на останніх хвилинах (Фото:Reuters/Carl Recine)

Відбулися вісім матчів 26 туру англійської Прем'єр-ліги.

У центральному матчі туру Манчестер Сіті на своєму полі поступився Тоттенхему з рахунком 2:3.

У першому таймі на гол Кулусевскі «містяни» відповіли тчним ударом Гюндогана. У другій половині зустрічі Кейн вивів Тоттенхем вперед, але Марез на 92-й хвилині з пенальті зрівняв рахунок.

Здавалося, Манчестер Сіті вдалося уникнути поразки і матч завершиться внічию, але на 95-й хвилині Кейн оформив дубль та приніс своїй команді драматичну перемогу.

Український захисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко не брав участьу матчі.

Поразкою Манчестер Сіті скористалися найближчі переслідувачі «містян» Ліверпуль та Челсі, які обіграли Норвіч (3:1) та Крістал Пелас (1:0) відповідно та скоротили відставання від першого місця.

Вест Гем без Андрія Ярмоленка зіграв внічию 1:1 з Ньюкаслом, а Евертон поступився Саутгемптону — 0:2. Український захисник «ірисок» Віталій Миколенко також провів весь матч на лаві запасних.

flashscore.ua

У попередньому турі чемпіонату Англії Манчестер Сіті з Олександром Зінченком у стартовому складі розгромив Норвіч (4:0).