Англійська Прем'єр-ліга. Ліверпуль вийшов у лідери після нічиєї в матчі Манчестер Сіті — Тоттенхем

17 серпня 2019, 22:08

Відбулося кілька матчів другого туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ).

Чинний чемпіон Манчестер Сіті приймав на своєму полі Тоттенхем і допустив осічку з рахунком 2:2, хоча двічі по ходу матчу вигравав 1:0 і 2:1.

На забиті Рахімом Стерлінгом і Серхіо Агуеро м’ячі гості відповідали голами Еріка Ламелі і Лукаса Моури. На 90+2-й хвилині Габріел Жезус, здавалося, зумів принести господарям перемогу, але перед цим Емерік Ляпорт скинув м’яч, зігравши рукою.

Українець Олександр Зінченко вийшов в основі Манчестер Сіті і провів на полі всю гру. В кінцівці захисник отримав травму, але за відсутності замін дограв до фінального свистка.

Конкурента в турнірній таблиці зумів випередити Ліверпуль, який на виїзді виявився сильнішим за Саутгемптон з результатом 2:1 і став лідером у таблиці.

Гості вийшли вперед на 45+1-й хвилині після голу Садіо Мане, після чого Роберто Фірміно збільшив їх перевагу. Екс-нападник мерсисайдців Данні Інгз скоротив рахунок, але ані він, ані його партнери більше забити не змогли.

З аналогічним рахунком на своєму полі проти Бернлі виграв Арсенал. Перемогу лондонцям принесли точні удари Александера Ляказетта і П'єра-Емеріка Обамеянга.

Результати 2-го туру АПЛ:

Манчестер Сіті - Тоттенхем 2:2
Голи: Стерлінг, 20, Агуеро, 35 — Ламела, 23, Лукас Моура, 57

Манчестер Сіті: Едерсон — Вокер, Отаменді, Ляпорт, Зінченко — де Брейне, Родрі (Д. Сільва, 78), Гюндоган — Б. Сілва (Марез, 80), Агуеро (Жезус, 65), Стерлінг

Тоттенхем: Льоріс — Вокер-Пітерс, Санчес, Альдервейрельд, Роуз — Сіссоко, Вінкс (Лукас Моура, 56), Ндомбеле — Ламела (Ло Чельсо, 85), Кейн, Еріксен (Скіпп, 90+1)

Голи: Троссард, 65 — Чічаріто, 61

Український півзахисник Вест Хема Андрій Ярмоленко на 77-й хвилині вийшов на заміну матчу проти Брайтона, але не відзначився результативними діями.

Норвіч — Ньюкасл 3:1
Голи: Пуккі, 32, 63, 75 — Шелві, 90+4

MyScore.com.ua

У минулому турі Манчестер Сіті розгромив Вест Хем 5:0, а Ліверпуль не залишив шансів Норвічу — 4:1.