Манчестер Сіті згаяв шанс достроково стати чемпіоном Англії, поступившись принциповому супернику

7 квітня 2018, 21:42

Манчестер Сіті згаяв шанс достроково виграти чемпіонат Англії сезону-2017/18, в 33-му турі на своєму полі поступившись принциповому супернику Манчестер Юнайтед.

Перший тайм не віщував біди для "Городян", які за перші півгодини забили двічі. Спочатку Венсан Компані вразив ворота Давіда Де Хеа ударом головою після розіграшу кутового, а потім Ілкай Гюндоган ударом з розвороту подвоїв рахунок.

Після перерви гра розвернулася на 360 градусів. Спочатку Поль Погба за дві хвилини зрівняв рахунок, а ще через чверть години Кріс Смоллінг вивів Юнайтед вперед. Далі пішла нервова гра з великою кількістю жовтих карток, але моментів біля воріт Де Хеа більше не виникало.

У кінцівці у Сіті був шанс зрівняти рахунок після розіграшу кутового, але "Червоних дияволів" врятувала штанга.

Перевага Сіті над Юнайтед скоротилася до 13 очок, і чемпіонство "Городян" відкладається як мінімум до наступного туру.

Манчестер Сіті - Манчестер Юнайтед 2:3

Голи: Компані, 25, Гюндоган, 31 - Погба, 53, 55, Смоллінг, 69.

Манчестер Сіті: Едерсон - Данило, Компані, Отаменді, Делф - Фернандіньо, Гюндоган (Агуеро, 76), Д. Сілва (Де Брюйне, 72) - Б. Сілва (Жезус, 72), Стерлінг, Сане.

Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Валенсія, Смоллінг, Байї, Янг - Матіч, Еррера (Лінделеф, 90+4) - Лінгард (Мактоміней, 85), Погба, Санчес (Решфорд, 82) - Лукаку.

Попередження: Стерлінг, Фернандіньо, Агуеро, Данило, Компані, Жезус - Еррера, Лукаку, Погба.

Серед інших результатів ігрового дня відзначимо нульову нічю Евертона і Ліверпуля в мерсисайдському дербі, а також виїзну перемогу Тоттенхема над Сток Сіті.

Таблиця офіційного сайту УЄФА

Відзначимо, що Манчестер Сіті і Ліверпуль зустрічаються в чвертьфіналі Ліги чемпіонів. Перша гра двоматчевого протистояння завершилася перемогою мерсисайдців із рахунком 3:0.