Зінченко виграв перший трофей у кар'єрі разом з Манчестер Сіті

25 лютого 2018, 20:34

Манчестер Сіті став переможцем Кубка англійської ліги-2018, у фіналі обігравши лондонський Арсенал.

"Городяни" відкрили рахунок на 18-й хвилині. Клаудіо Браво віддав передачу від своїх воріт на Агуеро, а той втік від захисників Арсеналу і перекинув Оспіну. Перед самою перервою аргентинець міг подвоювати рахунок, але не влучив у дальній кут воріт.

На початку другого тайму Арсенал мав шанс зрівняти рахунок після помилки Браво на виході, але Обамеянг дістався до м'яча тільки з порушенням правил. Через чотири хвилини після цього моменту Манчестер Сіті подвоїв свою перевагу: Компані підправив м'яч у ворота після удару здалеку.

На 65-й хвилині "Городяни" довели рахунок до розгромного. Сільва отримав м'яч у штрафному і з розвороту відправив його в сітку. Як виявилося, цей гол став останнім у матчі.

3:0 - Манчестер Сіті взяв перший трофей в сезоні. Для "Городян" ця перемога стала п'ятою в історії в Кубку англійської ліги. Останній раз Сіті вигравав цей трофей в 2016 році.

Відзначимо, що цей титул став першим в кар'єрі для півзахисника Манчестер Сіті Олександра Зінченка, який хоч і провів весь фінал в запасі, зіграв в Кубку ліги до цього в чотирьох матчах.

Арсенал - Манчестер Сіті 0:3
Голи: Агуеро, 19, Компані, 58, Д. Сільва, 65

Арсенал: Оспіна - Чемберс (Уелбек, 66), Косельні, Мустафі - Бельєрін, Уїлшир, Джака, Монреаль (Колашинац, 26) - Озіл, Ремсі (Івобі, 73) - Обамеянг

Манчестер Сіті: Браво - Уокер, Компані, Отаменді, Данило - Фернандіньо (Б. Сілва, 52), Де Брюйне, Гюндоган - Д. Сільва, Агуеро (Фоден, 89), Сане (Жезус, 77)

Попередження: Бельєрін, Ремсі, Чемберс, Уїлшир - Фернандіньо, Компані

Нагадаємо, раніше в матчі чемпіонату Англії Манчестер Юнайтед обіграв Челсі і повернувся на друге місце в турнірній таблиці.