Манчестер Сіті вирвав перемогу над аутсайдером. Результати матчів чемпіонату Англії

3 грудня 2017, 20:19
У неділю, 3 грудня, двома матчами завершився 15-й тур чемпіонату Англії з футболу

Лідер чемпіонату Манчестер Сіті на своєму полі ледве переграв одного з аутсайдерів - Вест Хем. "Городяни" виявилися в ролі команди, якій потрібно відіграватися, у кінцівці першого тайму, коли після розіграшу кутового забитим голом відзначився Анжело Огбонна.

Команда Пепа Гвардіоли змогла привернути хід зустрічі вже після перерви. Спочатку Габріел Жезус, який вийшов на заміну, асистував Ніколасу Отаменді, котрий зрівняв рахунок, а потім Давід Сільва скористався передачею Кевіна Де Брейне з флангу і забив переможний м'яч.

2:1 - Манчестер Сіті повернув собі восьмиочкову перевагу над Манчестер Юнайтед у турнірній таблиці. Манкуніанське дербі відбудеться вже в наступному турі Прем'єр-ліги. Ця перемога стала 13-ю поспіль для Сіті в рамках Прем'єр-ліги, що стало новим рекордом турніру.

Манчестер Сіті - Вест Хем 2:1

Голи: Отаменді, 57, Сільва, 83 - Огбонна, 44

Манчестер Сіті: Едерсон, Мангаля, Отаменді, Уокер, Данілу (Габріел Жезус, 46), Сільва, Делф, Де Брейне, Агуеро (Фернандіньо, 85), Стерлінг, Сане (Бернарду Сілва, 90+3)

Вест Хем: Адріан, Сабалета, Огбонна, Масуаку, Крессуелл, Куяте (Сако, 43), Обіанг, Лансіні (Арнаутович, 69), Фернандес, Райс, Антоніо (Айю, 88).

Попередження: Де Брейне, Жезус - Райс, Адріан

В іншому матчі ігрового дня Борнмут розійшовся миром з Саутгемптоном.

Борнмут - Саутгемптон 1:1

Голи: Фрейзер, 42 - Остін, 61

Нагадаємо, напередодні Манчестер Юнайтед на виїзді обіграв Арсенал, а Челсі і Ліверпуль виявилися сильнішими Ньюкасла і Брайтона відповідно.