Англійська Прем'єр-ліга. Манчестер Сіті попри помилку Зінченка став чемпіоном - відео

12 травня 2019, 19:33

Манчестер Сіті завоював чемпіонський титул англійської Прем'єр-ліги (АПЛ), незважаючи на помилку свого українського захисника Олександра Зінченка в гостьовому матчі проти Брайтона.

Господарі першими відкрили рахунок, коли голом відзначився Гленн Мюррей після подачі з кутового, тоді як українець не втримав ближню стійку.

Гості відновили рівновагу через хвилину - відзначився Серхіо Агуеро. Ще до перерви манкуніанці вийшли уперед - Емерік Лапорт відгукнувся на навіс Ріяда Мареза.

Автор результативної передачі в попередньому взятті воріт записав своє ім'я на табло наприкінці години гри з гаком завдяки ефектним діям у чужій штрафній, після чого жирну крапку в матчі і сезоні поставив Ілкай Гюндоган - 4:1.

Відео голів та огляд матчу Брайтон - Ман Сіті

Головний переслідувач Манчестер Сіті Ліверпуль в результаті відстав від чемпіона на один бал. У своєму заключному поєдинку АПЛ мерсисайдці перемогли Вулверхемптон завдяки дублю Садіо Мане - 2:0.

Відео голів і огляд матчу Ліверпуль - Вулверхемптон

Третє місце зайняв Челсі, якому для цього вистачило гостьової нічиєї 0:0 із Лестером. Четвертим учасником Ліги чемпіонів наступного сезону від Англії став Тоттенхем, який також розіграв мирову на своєму полі проти Евертона - 2:2.

Компанію в головному турнірі Старого Світу їм може скласти Арсенал, якщо переможе Челсі у фіналі Ліги Європи (ЛЄ). В іншому випадку він разом із Манчестер Юнайтед виступить у ЛЄ.

Також там гратиме або Уотфорд, якщо виграє у фіналі Кубка Англії в Манчестер Сіті, або сьомий в таблиці Вулверхемптон.

Крістал Пелес - Борнмут 5:3
Голи: Батшуайі, 24, 32, Сімпсон, 37 (автогол), ван Анхольт, 65, Таунсенд, 80 - Лерма, 45, Айб, 56, Кінг, 73

Фулхем - Ньюкасл 0:4
Голи: Шелві, 9, Перес, 11, Шер, 61, Рондон, 90

Саутгемптон - Хаддерсфілд 1:1
Голи: Редмонд, 41 - Прітчард, 55

Підсумкова турнірна таблиця

MyScore.com.ua

Раніше Манчестер Сіті переграв на своєму полі Лестер у передостанньому, 37-му турі англійської Прем'єр-ліги і повернувся на перше місце, випереджаючи Ліверпуль на один бал.