Манчестер Сіті вибув з першої трійки після поразки від Ліверпуля в англійській Прем'єр-лізі

10 листопада 2019, 20:51

Ліверпуль впевнено переміг Манчестер Сіті зрахунком 3:1 в рамках 12 туру англійської Прем'єр-ліги.

У центральному матчі туру між Ліверпулем та Манчестер Сіті мерсисайдці уже на 13-ій хвилині вели в рахунку 2:0. Спочатку Фабіньо дальнім пострілом відкрив рахунок, а уже через сім хвилин Салах замкнув навіс Робертсона.

У другому таймі Ліверпуль забив третій гол у ворота «містян». На 51-й хвилині Мане відзначився після навісу Хендерсона. Ближче до завершення матчу Бернарду Сілва відквитав один гол, але врятувати матч Манчестер Сіті це не допомогло.

Після поразки Манчестер Сіті вибув з першої трійки, розмістившись на четвертій сходинці турнірної таблиці англійської Прем'єр-ліги.

У інших двох матчах туру Манчестер Юнайтед переміг Брайтон 3:1, а Вулверхемптон здолав Астон Віллу 2:1.

Myscore.com.ua

Напередодні Тоттенхем не зміг перемогти Шеффілд Юнайтед, Арсенал програв Лестеру, а Челсі здолав Крістал Пелас.