Манчестер Сіті втратив перемогу, Арсенал розгромив Евертон. Результати матчів чемпіонату Англії

3 лютого 2018, 21:33

3 лютого відбулися перші матчі 26-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Манчестер Сіті, незважаючи на 20 ударів і 71% володіння м'ячем, не зміг утримати перемогу над Бернлі. Після гри тренер Сіті Пеп Гвардіола назвав суперника "найбільш британською командою", натякаючи на стиль гри суперника. Так чи інакше, городяни перервали свою переможну серію, під час якої вони, забиваючи першими, перемагали у 25 іграх поспіль.

Український півзахисник Сіті Олександр Зінченко весь матч провів на лаві запасних, а відзначився саме замінивший його Даніло. Бернлі ж свого шансу чекав дуже довго - Гудмунссон зрівняв рахунок аж на 82-й хвилині. Після цього камери вихопили Рахіма Стерлінга, який десятьма хвилинами раніше упустив неймовірний момент, не влучивши з декількох метрів у порожні ворота.

Бернлі - Ман Сіті 1:1
Гол: Гудмундссон, 82 - Даніло, 22

Бернлі: Поуп - Бардслі (Лоутон, 46), Лонг, Мі, Тейлор - Леннон, Корк, Хендрік, Гудмундссон - Барнс, Воукс.

Ман Сіті: Едерсон - Уокер, Компані, Отаменді, Даніло - Де Брюйне, Фернандіньо, Гюндоган - Б. Сілва, Агуеро, Стерлінг (Діас, 74).

Манчестер Юнайтед реабілітувався після безвольної поразки від Тоттенхема в минулому турі. В гості до "червоних дияволів" приїхав Хаддерсфілд, який за всю гру жодного разу не пробив у створ воріт Де Хеа.

Свою гольову засуху перервав Ромелу Лукаку, а Алексіс Санчес забив дебютний гол за нову команду, добивши свій же нереалізований пенальті.

Манчестер Юнайтед - Хаддерсфілд 2:0
Голи: Лукаку, 55, Санчес, 68

Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Валенсія, Смоллінг, Рохо, Шоу - Матіч, Мактоміней - Мата (Рашфорд, 71), Лингард (Погба, 65), Санчес - Лукаку (Мартіаль, 77).

Хаддерсфілд: Лессль - Занке, Шиндлер (Хефеле, 59), Конголо - Хадерджонаж, Хогг, Біллінг (Муй, 33), Сміт - Куанер, ван ла Парра (Інс, 69) - Депуатр.

Евертон на виїзді нічого не зміг вдіяти з Арсеналом. Чи то каноніри розлютилися після поразки в Уельсі в минулому турі, чи то їх так мотивували слова тренера суперників (наставник гостей Сем Еллардайс заявив, що у господарів "дуже слабка захисна лінія").

Так чи інакше, гра була зроблена ще до кінця першого тайму, який закінчився з рахунком 4:0. Генріх Мхітарян, який дебютував в основі Арсеналу, відзначився ассистами на Ремзі та Обамеянга - ще одне придбання канонірів.

У другому таймі Домінік Кальверт-Л'юїн, що вийшов на заміну, зміг забити гол престижу, але на більше Евертон не замахнувся. Замість цього Ремзі, за повного потурання захисту "ірисок", оформив хет-трик.

Турнірна таблиця офіційного сайту УЄФА

У минулому турі Тоттенхем забив найшвидший гол в нинішньому розіграші англійської Прем'єр-ліги.