Манчестер Сіті з Зінченком став володарем Кубка англійської ліги - відео

24 лютого 2019, 22:14

Манчестер Сіті в серії пенальті обіграв лондонський Челсі та став переможцем Кубка англійської ліги.

Манчестер Сіті з перших хвилин захопив ініціативу і вже в середині першого тайму міг забивати, однак Серхіо Агуеро з вигідної позиції пробив вище воріт.

У другій половині зустрічі, Манчестер Сіті знову мав більше нагод вийти вперед. На 56-й хвилині Серхіо Агуеро навіть вдалося відправити м'яч у сітку, але арбітр з допомогою відеоповтору не зарахував гол.

Зрештою, матч перейшов у овертайм, де команди також не визначили переможця.

У серії пенальті доля усміхнулася Манчестер Сіті. У складі "містян" не забив лише Лерой Сане, тоді як у складі лондонців схибили Жоржиньо та Давід Луїс.

Український півзахисник Манчестер Сіті Олександр Зіняенко провів на полі усі 120 хвилин.

Челсі - Манчестер Сіті - 0:0 (по пенальті - 3:4)

Челсі: Аррісабалага - Аспілікуета, Рюдігер, Давид Луїс, Емерсон - Канте, Жоржиньо, Барклі (Лофтус-Чік, 89) - Вілліан (Ігуаїн, 96), Азар, Педро (Хадсон-Одоі, 79)

Манчестер Сіті: Едерсон - Уокер, Отаменді, Ляпорт (Компані, 46), Зінченко - де Брюйне (Сані, 86), Фернандіньо (Даніло, 91), Д. Сілва (Гюндоган, 79) - Б. Сілва, Агуеро, Стерлінг

Попередження: Давід Луїс, Рюдігер, Жоржиньо - Фернандіньо, Отаменді

Огляд матчу

Манчестер Сіті посеред тижня обіграв Шальке у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з рахунком 3:2, А Челсі вийшов у 1/8 фіналу Ліги Європи, вибивши шведський Мальме.