Манчестер Сіті забив шість голів, Манчестер Юнайтед несподівано програв. Результати матчів чемпіонату Англії

19 серпня 2018, 20:20

Сьогодні, 19 серпня, відбулись три матчі другого туру англійської Прем'єр-ліги.

Манчестер Сіті у матчі проти Хаддерсфілда влаштував справжню гольову феєрію. Відкривши рахунок на 25-ій хвилині, команда Пепа Гвардіоли до перерви забила ще двічі - Серхіо Агуеро оформив дубль, ще один гол на свій рахунок записав Габріель Жезус. Півзахисник Хаддерсфілда Станковіч на 43-ій хвилині відквитав один м'яч, але цим самим тільки розізлив господарів.

У другому таймі у воротах Хаддерсфілда побували ще три м'ячі. Спочатку Давід Сілва зробив рахунок 4:1, а потім Агуеро оформив хет-трик, забивши п'ятий гол Сіті. На цьому містяни не зупинилися. Наприкінці матчу Манчестер Сіті провів ще одну атаку, яка завершилась автоголом Конголо - 6:1. До речі, український півзахисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко не потрапив у заявку на цей матч.

А ось заклятий ворог Манчестер Сіті - Манчестер Юнайтед несподівано програв Брайтону. На 25-ій хвилині провалом у захисті МЮ скористався Маррей, а уже через дві хвилини Даффі подвоїв перевагу господарів. На 34-ій хвилині Лукаку ударом головою подарував команді Моурінью надію, але наприкінці першого тайму її знову поховав Гросс, який вдало реалізував пенальті.

Останню крапку все ж поставив півзахисник МЮ Поль Погба, який на останніх хвилинах матчу реалізував 11-метро-метровий, але цього виявилося замало навіть для нічиєї

У ще одному матчі дня Вотфорд на виїзді переграв Бернлі. Для Вотфорда ця перемога стала другою поспіль у новому сезоні англійської Прем'єр-ліги.

Манчестер Сіті - Хаддерсфілд 6:1

Голи: Агуеро, 25, 35, 75 Жезус, 31, Д. Сілва, 48, Конголо, 84 (автогол) - Станковіч, 43

Попередження: Біллінг, Шиндлер.

Бернлі - Вотфорд 1:3

Голи: Тарковскі, 6 - Грей, 3, Діні, 48, Хьюз, 51

Предупреждения: Уорд - Хьюз, Янмат

Брайтон - Манчестер Юнайтед - 3:2

Голи: Маррей, 25, Даффі, 27, Гросс, 44 (пенальті) - Лукаку, 34, Погба, 90+5 (пенальті)

Попередження: Маррей, Марсьяль

Учора, 18 серпня, Челсі в лондонському дербі переміг Арсенал, а команда Андрія Ярмоленка Вест Хем програла Борнмуту.