Манчестер Сіті здолав Наполі, Дортмунд з Ярмоленком оступився на Кіпрі, Спартак розгромив Севілью. Результати матчів Ліги чемпіонів

18 жовтня 2017, 00:37
Відбулися матчі вівторка в третьому турі групового етапу Ліги чемпіонів

У групі F, де виступає Шахтар, Манчестер Сіті приймав Наполі і переміг з рахунком 2:1. Господарі зробили заявку на перемогу вже к 13-й хвилині, коли вигравали 2:0 після голів від Рахіма Стерлінга та Габріела Жезуша. Гості могли звести відставання до мінімуму, але Дріс Мертенс на 38-му обороті секундної стрілки не реалізував пенальті. Його ж на 73-й хвилині точно виконав Амаду Діавара, проте, англійська команда втримала перемогу.

За підсумками трьох турів у цій групі з дев'ятьма очками продовжує лідирувати Манчестер Сіті. На три бали менше у Шахтаря, який займає другу позицію. Наполі з трьома пунктами залишається на третьому рядку, тоді як Фейєноорд ще не має очок в своєму активі.

Манчестер Сіті - Наполі 2:1
Голи: Стерлінг, 9, Жезуш, 13 - Діавара, 73 (з пенальті)

Манчестер Сіті: Едерсон - Уокер, Стоунз, Отаменді, Делф - де Брейне, Фернандіньо, Д. Сілва (Гюндоган, 76) - Сане, Стерлінг (Б. Сілва, 70) - Жезуш (Даніло, 87).

Наполі: Рейна - Хюсай (Маджо, 70), Альбіоль, Кулібалі, Гулам - Хамшик (Унас, 78), Діавара, Зьєлінскі - Кальєхон, Мертенс, Інсіньє (Аллан, 56)

Попереджені: Уокер, де Брейне, Фернандіньо - Альбіоль, Маджо

На 38-й хвилині Мертенс не реалізував пенальті (воротар).

Таблиця офіційного сайту УЄФА
Таблиця офіційного сайту УЄФА Фото:

У групі E матч-день відзначився розгромами. Ліверпуль на виїзді не залишив каменя на камені від Марібору з рахунком 7:0, а московський Спартак зробив сенсацію, розбивши в домашніх стінах іспанську Севілью - 5:1. Завдяки цьому російський клуб піднявся на перше місце в квартеті, а англійський - на друге.

Марібор - Ліверпуль 0:7
Голи: Фірміно, 4, 54, Коутіньйо, 13, Салах, 19, 39, Окслейд-Чемберлен, 86, Александер-Арнольд, 90

Спартак - Севілья 5: 1
Голи: Промес, 18, 90, Мельгарехо, 58, Глушаков, 67, Луїс Адріано, 74 - К'яєр, 30

Лідерство в квартеті G зміцнив Бешикташ, який переміг у гостях Монако 2:1. Його досі головний конкурент в боротьбі за першу позицію, Порту, поступився на виїзді РБ Лейпцигу - 2:3.

Монако - Бешикташ 1:2
Голи: Фалькао, 30 - Тосун, 34, 54

РБ Лейпциг - Порту 3:2
Голи: Орбан, 8, Форсберг, 37, Огюстен, 40 - Абубакар, 18, Маркано, 44

У групі H відбувся знаковий поєдинок у Мадриді, де чинний переможець Ліги чемпіонів, Реал, приймав одного з грандів англійської Прем'єр-ліги Тоттенхем. Гості вийшли вперед на 28-й хвилині після голу у власні ворота від Рафаеля Варана, на що господарі відповіли точним пострілом Кріштіану Роналду з пенальті в кінці першого тайму - 1:1. В іншому матчі квартету Боруссія Дортмунд з Андрієм Ярмоленком в стартовому складі не змогла перемогти кіпрський АПОЕЛ на виїзді - 1:1. Українського півзахисника замінили на 82-й хвилині.

Реал - Тоттенхем 1:1
Голи: Роналду, 43 (з пенальті) - Варан, 28 (у свої ворота)

Реал: Навас - Хакімі, Варан, Рамос, Марсело - Модріч, Каземіро, Кроос - Іско (Васкес, 87), Бензема (Асенсіо, 76), Роналду

Тоттенхем: Льоріс - Ор'є, Альдервейрельд, Вертонген, Санчес - Сіссоко (Сон Хин Мін, 89), Дайер, Уінкс - Еріксен - Кейн, Ф. Льоренте (Роуз, 80)

Попереджені: Роналду - Ор'є

АПОЕЛ - Боруссія Дортмунд 1:1
Голи: Поте, 62 - Папастатопулос, 67

В ще одному матчі Шахтар здобув на виїзді перемогу над голландським Фейєнордом з рахунком 2:1.