Манчестер Сіті зміцнив лідерство, Тоттенхем наздогнав МЮ. Результати матчів чемпіонату Англії

22 жовтня 2017, 22:57
В англійській Прем'єр-лізі відбулися поєдинки дев'ятого туру

Манчестер Сіті на своєму полі залишив не при справах Бьорнлі з рахунком 3:0, хоча до 30-ї хвилини на табло горіли нулі. Три очки підопічним Пепа Гвардіоли принесли точні удари Серхіо Агуеро (з пенальті), Ніколаса Отаменді та Лероя Сане.

"Городянам" вдалося збільшити свій відрив від найближчих конкурентів на п'ять очок після того, як їхні земляки з Юнайтед поступилися на виїзді Хаддерсфілду, що стало першою поразкою колективу Жозе Моуріньо цього сезону. Вирішальною виявився відрізок з 28-ї по 33-у хвилини, коли господарі повели 2:0 після голів від Аарона Муя та Лорана Депуатра. Все, що змогли зробити гості - звести відставання до мінімуму завдяки голу Маркуса Рашфорда на 78-му обороті секундної стрілки.

Цей результат дозволив "Тоттенхему" наздогнати "Червоних Дияволів", які тепер залишаються на другій позиції лише за різницею забитих і пропущених м'ячів. Лондонський клуб зумів переграти Ліверпуль 4:1 у центральному матчі туру. Героєм гри став найкращий бомбардир АПЛ Харрі Кейн, який зробив дубль. Ще по м'ячу в складі господарів забили Сон Хин Мін і Деле Аллі.

Евертон - Арсенал 2:5
Голи: Руні, 12, Ньяссе, 90+3 - Монреаль, 40, Озіл, 53, Ляказетт, 74, Ремсі, 90, Санчес, 90+5

Сток Сіті - Борнмут 1:2
Голи: Діуф, 63 - Серман, 16, Станіслас, 18 (з пенальті)

Турнірна таблиця:

Таблиця сайту УЄФА
Таблиця сайту УЄФА Фото:

Напередодні в чемпіонаті Німеччини Баварія наздогнала лідера, дортмундську Боруссію, яка з українським півзахисником Андрієм Ярмоленком в запасі втратила перемогу над Айнтрахтом.