Англійська Прем'єр-ліга. Роналду допоміг Манчестер Юнайтед завершити рік перемогою

31 грудня 2021, 00:06
Роналду відзначився голом та асистом (Фото:REUTERS/Phil Noble)

Манчестер Юнайтед переміг Бернлі з рахунком 3:1 у матчі 20-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Манчестер Юнайтед зробив серйозну заявку на перемогу ще до 30-ї хвилини, відправивши до того часу у ворота Бернлі три голи — свої лідерські якості продемонструвв Роналду, який відзначився голом та асистом.

Бернлі вдалося відквитати один гол ще до перерви, але в другому таймі переломити хід поєдинку не вдалося і манкуніанці довели матч до перемоги.

Таким чином, «червоні дияволи» на мажорній ноті завершили рік, а свій наступний матч вони проведуть 3 січня проти Вулвергемптона.

Манчестер Юнайтед — Бернлі 3:1
Голи: Мактоміней, 8, Мі, 27 (авт), Роналду, 35 — Леннон, 38

flashscore.ua

Напередодні Манчестер Сіті обіграв Брайтон, а Челсі втратив перемогу над Брайтоном.