Визначився другий фіналіст Кубка Англії - відео

19 липня 2020, 22:22

Челсі обіграв Манчестер Юнайтед у півфіналі Кубка Англії з рахунком 3:1 і вийшов у фінал турніру.

Перший тайм пройшов за невеликої переваги гостей. Втілити її в забитий м’яч вони змогли перед перервою. Після передачі Сесара Аспілікуети ворота Давіда де Хеа вразив Олів'є Жиру.

Вже на першій хвилині другого тайму Челсі забив другий м’яч. Мейсон Маунт пробив з-за меж штрафного майданчика, а де Хеа не впорався з нескладним ударом. М’яч від рук іспанського воротаря опинився в сітці воріт Манчестер Юнайтед.

На 74-й хвилині рахунок став розгромним. Харрі Магуайр зрізав м’яч у власні ворота після прострілу від Маркоса Алонсо.

Уникнути розгрому господарі змогли за п’ять хвилин до закінчення основного часу матчу. Бруну Фернандеш реалізував пенальті, який заробив Ентоні Марсьяль.

Манчестер Юнайтед — Челсі 1:3
Голи: Фернандеш, 85 (пен) — Жиру, 45+11, Маунт, 46, Магуайр, 74 (автогол)

У фіналі турніру Челсі зустрінеться з Арсеналом, який у своєму півфіналі обіграв Манчестер Сіті. Зустріч відбудеться 1 серпня.

Редактор: Євген Нещерет