Манчестер Юнайтед після нічиєї з Челсі залишився на 15-му місці англійської Прем'єр-ліги — відео

24 жовтня 2020, 21:27

Манчестер Юнайтед на власному полі зіграв унічию 0:0 з лондонським Челсі в 6-му турі англійської Прем'єр-ліги.

З перших хвилин команди не надто активно йшли в атаку, не завдавши за першу половину тайму жодного удару в площину воріт.

Ближче до завершення першого тайму команди обмінялися небезпечними моментами — у Челсі забивати міг Пулішич, але пробив повз ворота, а МЮ відповів ударом Рашфорда, який парирував воротар.

У другому таймі господарі були ближчими до перемог, але Кавані трохи не вистачило влучності, а наприкінці матчу Менді потягнув удар Рашфорда.

Манчестер Юнайтед набрав сім очок та залишився на 15-му місці турнірної таблиці. Челсі піднявся на шосту сходинку.

Манчестер Юнайтед — Челсі 0:0

Посеред тижня в рамках першого туру Ліги чемпіонів Манчестер Юнайтед переміг ПСЖ (2:1), а Челсі зіграв унічию з Севільєю (0:0).