Манчестер Юнайтед драматично пройшов ПСЖ у Лізі чемпіонів - відео

7 березня 2019, 00:23

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Манчестер Юнайтед з рахунком 3:1 обіграв на виїзді ПСЖ у доданий час і вийшов до чвертьфіналу.

Знекровлені втратою через травми та дискваліфікацію відразу 11-х гравців, гості зуміли забити вже на 2-й хвилині. Тіло Керер невдало відпасував на голкіпера, Ромелу Лукаку перехопив передачу, обіграв Джанлуїджі Буффона та відправив м'яч у порожні ворота.

Після цього англійська команда притиснулася до своїх воріт, але зберегла свої ворота в недоторканності тільки на 10 хвилин. Кіліан Мбаппе зробив пас на дальню штангу, а там захисники МЮ забули Хуана Берната, який точно пробив у ближній кут.

Господарі могли забити і другий м'яч, але суперника врятував Давид Де Хеа. А під кінець півгодини гри Юнайтед знову вийшов уперед. Буффон не зміг зафіксувати удар Маркуса Рашфорда, а на добиванні зіграв Лукаку, який оформив дубль.

У другому таймі ПСЖ, як і раніше, володів територіальною ініціативою, але опоненти надійно оборонялися, рідко вибираючись до чужих воріт. На 84-й хвилині Мбаппе міг зрівняти рахунок, але не використав вихід один на один із воротарем.

У доданий до основного час трапився драматичний епізод, коли Діого Далот дальнім ударом влучив у руку Преснеля Кімпембе в чужій штрафній. Арбітр після перегляду відеоповтору призначив пенальті, який реалізував Маркус Рашфорд.

3:1 - МЮ вийшов у чвертьфінал за рахунок більшого числа голів на виїзді, оскільки в першому матчі команда програла ПСЖ 0:2 на своєму полі.

ПСЖ - Манчестер Юнайтед 1:3 (перший матч - 2:0)

Голи: Бернат, 12 - Лукаку, 2, 30, Рашфорд, 90+4 (з пенальті)

ПСЖ: Буффон - Керер (Паредес, 70), Сілва, Кімпембе, Бернат - Верратті, Маркіньос - Алвеш (Кавані, 90+5), Дракслер (Меньє, 70), Ді Марія - Мбаппе

Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Байї (Далот, 36), Смоллінг, Ліндельоф - Янг (Грінвуд, 87), Мактоміней, Фред, Шоу - Перейра (Чонг, 80) - Лукаку, Рашфорд

Попереджені: Ді Марія, Паредес - Шоу