Англійська Прем'єр-ліга. Манчестер Сіті впевнено переміг у дербі Манчестер Юнайтед

6 листопада 2021, 16:34
Обидва гол «містяни» забили в першому таймі (Фото:REUTERS/Craig Brough)

Манчестер Сіті переміг Манчестер Юнайтед з рахунком 2:0 у матчі 11 туру англійської Прем'єр-ліги.

Манчестер Сіті відкрив рахунок вже на 7-й хвилині матчу, коли після прострілу Канселу м’яч у власні ворота зрізав Байї.

На 26-й хвилині один з небагатьох моментів виник біля воріт «містян» — Роналду пробив потужно з льоту, але голкіпер парирував постріл португальця.

Перед самою перерваю гостям вдалося подвоїти перевагу. Канселу навісив на дальню стійку, звідки Бернарду Сілва переправив м’яч у ближній кут.

У другому таймі Манчестер Сіті продовжив контролювати гру і навіть міг забивати третій гол, проте м’яч після удару Фодена влучив у стійку та вилетів за межі поля.

У підсумку підопічні Гвардіоли здобули впевнену перемогу та піднялися на друге місце в турнірній таблиці.

Манчестер Юнайтед — Манчестер Сіті 0:2
Голи: Байї, 7 (авт), Б. Сілва, 45+1