Англійська Прем'єр-ліга. Манчестер Юнайтед впевнено переміг в дербі Манчестер Сіті - відео

8 березня 2020, 20:35

Манчестер Юнайтед переміг в дербі Манчестер Сіті з рахунком 2:0 в рамках 29 туру англійської Прем'єр-ліги.

Манчестер Юнайтед відкрив рахунок на 30-й хвилині, коли Бруну Фернандеш віддав чудовий пас зі штрафного на Марсьяля, а той влучно пробив у ближній кут. Після пропущеного голу Манчестер Сіті перехопив ініціативу, а на початку другого тайму Агуеро навіть відзначився голом, але арбітр після відеоповтору вгледів у аргентинця мінімальний офсайд.

Манчестер Сіті з усіх сил намагався відігратися, але оборона «червоних дияволів» діяла надійно, а наприкінці матчу «містяни» пропустили вдруге. Голкіпер Едерсон невдало вкинув м’яч у гру — прямо на Мактомінея, який відправив м’яч у порожні ворота.

У ще одному сьогоднішньому матчі АПЛ Челсі розгромив Евертон з рахунком 4:0

Манчестер Юнайтед — Манчестер Сіті 2:0
Голи: Марсьяль, 30, Мактоміней, 90+7

Манчестер Юнайтед: Де Хеа — Ліндельоф, Магуайр, Шоу — Ван-Біссака, Матіч, Фред, Вільямс (Байї, 78) — Фернандеш (Ігало, 88) — Джеймс, Марсьяль (Мактоміней, 78)

Манчестер Сіті: Едерсон — Канселу, Отаменді, Фернандіньо, Зінченко (Менді, 77) — Б. Сілва (Марез, 59), Родрі, Гюндоган — Фоден, Агуеро (Жезус, 59), Стерлінг

Попередження: Фред — Фернандіньо, Родрі, Канселу, Жезус

Челсі — Евертон 4:0
Голи: Маунт, 14, Педро, 21, Вілліан, 51, Жиру, 54

Myscore.com.ua

Напередодні в рамках 29 туру англійської Прем'єр-ліги Ліверпуль переміг Борнмут 2:1, а Тоттенхем втратив очки в грі з Бернлі - 1:1.