Манчестер Юнайтед переміг Манчестер Сіті, Челсі програв Евертону, Ліверпуль виграв — відео. Результати англійської Прем'єр-ліги

7 грудня 2019, 22:00

Відбулись п’ять матчів 16 туру англійської Прем'єр-ліги.

У центральному матчі туру Манчестер Юнайтед здобув виїзну перемогу з рахунком 2:1 у дербі проти Манчестер Сіті.

Не найкраща гра господарів у захисті призвела до двох пропущених голів до 29-ї хвилини матчу. Спочатку Рашфорд реалізував пенальті, а через шість хвилин Марсьяль поцілив у ближній кут і подвоїв перевагу.

У другому таймі команда Гвардіоли більше володіла м’ячем, але забити вдалося лише на 85-й хвилині, коли Отаменді відправив м’яч у сітку ударом головою після навісу з кутового. На останніх хвилинах Манчестер Сіті влаштував фінальний штурм, але підопічні Сульшера вистояли.

Серед несподіванок у турі варто відзначити поразку Челсі від Евертона з рахунком 3:1. Це уже третя поразка «синіх» у останніх чотирьох турах чемпіонату.

У інших матчах Ліверпуль з рахунком 3:0 розгромив Борнмут, а Тоттенхем не залишив жодних шансів Бернлі - 5:0.

Манчестер Сіті - Манчестер Юнайтед 1:2
Голи: Отаменді, 85 — Рашфорд, 23 (пен), Марсьяль, 29

Евертон — Челсі - 3:1
Голи: Рішарлісон, 5, Калвер-Льюїн, 49, 84 — Ковачіч, 52

Борнмут — Ліверпуль — 0:3
Голи: Окслейд-Чемберлен, 35, Кейта, 44, Салах, 54

Уотфорд — Крістал Пелас — 0:0

Тоттенхем — Бернлі - 5:0