Манчестер Юнайтед програв Барселоні у першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів - відео

11 квітня 2019, 00:25

Манчестер Юнайтед на власному полі програв Барселоні 0:1 у першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Барселона з перших хвилин взяла мяч під свій контроль і вже на 12-й хвилині відкрила рахунок. Ліонель Мессі зробив навіс на Луїса Суареса, а той головою пробив по воротах - м'яч по дорозі зачепив Люка Шоу та влетів у сітку. Боковий арбітр спочатку зафіксував офсайд, але після відеоповтору головний рефері прийняв рішення зарахувати взяття воріт.

Ближче до завершення першого тайму перевагу каталонців міг подвоїти Коутіньо, але його удар ногою парирував Де Хеа.

У другій половині зустрічі каталонці віддали ініціативу Манчестер Юнайтед, але команда Сульшера не зуміла цим скористатися, створивши лише кілька напівмоментів біля воріт Барселони.

Манчестер Юнайтед - Барселона - 0:1
Гол: Шоу, 12 (авт.)

Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Янг, Смоллінг, Ліндельоф, Шоу - Фред, Мактоміней, Погба - Далот (Лингард, 74), Решфорд (Перейра, 85), Лукаку (Марсіаль, 68)

Барселона: Тер Штеген - Семеду, Піке, Лангле, Альба - Артур (Роберто, 66), Бускетс (Аленья, 90+3), Ракітіч - Мессі, Суарес, Коутіньо (Відаль, 65)

Попередження: Шоу, Лингард, Смоллінг - Бускетс, Відаль

Відео голів і огляд матчу МЮ - Барселона

В іншому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Ювентус втратив перемогу над Аяксом - 1:1.