Манчестер Юнайтед повторив рекордну перемогу в історії англійської Прем'єр-ліги, Арсенал з двома вилученнями програв — відео

3 лютого 2021, 00:43

Відбулися чотири матчі 22 туру англійської Прем'єр-ліги.

Манчестер Юнайтед вдома не залишив шансів Саутгемптону, перемігши його з рахунком 9:0. Чотири голи «червоні дияволи» забили у першому таймі та ще п’ять — у другому.

Варто відзначити, що гості уже з другої хвилини грали в меншості, а наприкінці матчу заробили друге вилучення.

9:0 — це найбільша перемога в АПЛ. Таким чином, Манчестер Юнайтед повторив свій рекорд 1995 року, коли з ідентичним рахунком переміг Іпсвіч, а також повторив досягнення Лестера, який у 2019 році забив дев’ять голів без відповіді у ворота того ж таки Саутгемптона.

Також варто відзначити виїзну поразку Арсенала від Вурвергемптона з рахунком 1:2. «Каноніри» першими забили, але два вилучення не дозволили їм добитися позитивного результату.

Результати матчів:

Вулвергемптон — Арсенал 2:1
Голи: Рубен Невеш, 45+5 (пен), Моутіньо, 49 — Пепе, 32
Вилучення: Давід Луїз, 45+3, Лено, 72 (обидва — Арсенал)

Манчестер Юнайтед — Саутгемптон 9:0
Голи: Ван-Біссака, 18, Рашфорд, 25, Беднарек, 34 (автогол), Кавані, 39, Марсьяль, 69, 90, Мактоміней, 71, Бруну Фернандеш, 88 (пенальті), Джеймс, 90+3
Вилучення: Янкевіц, 2, Беднарек, 87 (обидва — Саутгемптон)

Шеффілд Юнайтед — Вест Бромвіч 2:1
Голи: Богл, 56, Шарп, 73 — Філліпс, 41

Ньюкасл — Кристал Пелас 1:2
Голи: Шелві, 2 — Рідевалд, 21, Кейгіл, 25