Манчестер Юнайтед втратив перемогу на останніх хвилинах і не зумів обійти Челсі в англійській Прем'єр-лізі - відео

14 липня 2020, 00:06

Манчестер Юнайтед зіграв унічию із Саутгемптоном з рахунком 2:2 у матчі 35 туру англійської Прем'єр-ліги та залишився на п’ятій сходинці чемпіонату.

Манкуніанці пропустили уже на 12-й хвилині, однак уже через вісім хвилин Рашфорд отримав пас від Марсьяля та з близької відстані відправив м’яч у сітку, зрівнявши рахунок.

Минуло ще три хвилини як уже сам Марсьяль записав своє ім'я на табло як автор голу. Французький нападник підіграв собі під удар та відправив м’яч під поперечину.

Манчестер Юнайтед був близький до перемоги, але на 97-й хвилині Обафемі зрівняв рахунок після навісу з кутового.

Саутгемптон перервав переможну серію «червоних дияволів», які у підсумку втратили шанс обійти Лестер та Челсі та вийти на третє місце.

Манчетер Юнайтед — Саутгемптон 2:2
Голи: Рашфорд, 20, Марсьяль, 23 — Армстронг, 12, Обафемі, 90+7

flashscore.ua

Напередодні Арсенал переміг Тоттенхем (2:1), а Лестер зазнав розгромної поразки від Борнмута (1:4).