Манчестер Юнайтед зазнав розгрому від Тоттенхема в англійській Прем'єр-лізі, пропустивши шість голів — відео

4 жовтня 2020, 20:23

В рамках 4-го туру англійської Прем'єр-ліги Тоттенхем на виїзді розгромив Манчестер Юнайтед з рахунком 6:1.

Тоттенхем пропустив уже на 2-й хвилині матчу після реалізованого пенальті у виконанні Фернандеша, але вже через п’ять хвилин вів у рахунку 2:1 — забили Ндомбеле та Сон.

На 28-й хвилині Манчестер Юнайтед залишився в меншості після вилучення Марсьяля, чим «шпори» одразу скористалися, забивши ще два голи до перерви.

В другому таймі картина не змінилася — на 51-й хвилині Ор'є відправив у ворота господарів п’ятий гол, а наприкінці матчу Кейн реалізував пенальті, встановший остаточний рахунок на табло — 6:1.

Манчестер Юнайтед — Тоттенхем 1:6
Голи: Фернандеш, 2 (пен) — Ндомбеле, 4, Сон Хин Мін, 7, 37, Кейн, 31, 79 (пен) Ор'є, 51
Вилучення: Марсьяль, 28

У минулому турі АПЛ Манчестер Юнайтед вирвав перемогу над Брайтоном (3:2) після фінального свистка.